לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2005, 11:25
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

הצורה שבה תיארת את המצב שאתה שרוי בו, הזכירה לי מאוד משפט של אברהם מאסלו :
"כאשר כלי העבודה היחיד בארגז הכלים שלנו הוא פטיש, הרבה דברים מתחילים להיראות לנו כמסמרים" .
כלומר - גם אם יש לנו בעיה אחת מרכזית, אנו נתחיל לקשור כל דבר סביבה אליה (בין אם משמעותי ובין אם מזערי) .

השליטה על החיים שלנו טמונה בנו, אם למישהו יש את הכוח לשנות את המצב שנקלעת אליו, הוא אתה בעצמך .
מהנקודה שבה אתה נמצא - אני מציעה שתעשה "חשבון נפש" עם עצמך, בו תשים את האצבע על הדבר שנכון להרגע הכי מפריע לך ואותו תפתור, מה שנקרא : "פרה, פרה" .
אם עצם העובדה שאתה לא מוצא עבודה קבועה מפריעה לך, כדאי שתשאל את עצמך האם אתה בכלל מחפש עבודה קבועה ? -אם התשובה חיובית שאל את עצמך שאלה נוספת : האם אתה מתייאש/משתעמם מהר ?
ובכלל - איזה סוג של עבודות אתה מחפש ? -האם העבודות שאתה בוחר הן אלו המתאימות לך ?
אני מאמינה שאם תשאל את עצמך שאלות ותענה עליהן, מצבך יתבהר לך במקצת .
בדיוק אתמול ידיד שלי אמר לי : "אם את מבולבלת, תשאלי את עצמך שאלות, תעני עליהן ואז תביני מה עובר עליך."
ואל נא תשכח : אתה סטודנט וזה כבר הישג עצום, לא לכל אחד/ת מאיתנו יש שאיפות/יכולות להשכלה אקדמאית, זה כבר פור גדול בעבורך ובטוחני שאתה תצליח בתואר, דבר שיקנה לך גם הכשרה לתעסוקה בעתיד .

בנוגע לתקופת התיכון - לחלק לא מבוטל מאיתנו זו לא הייתה תקופה טובה במיוחד, כנראה מכיוון שהינה רבויה בפופולריזם בשקל (רובו על בסיס שטחיות ונורמות חברתיות) ועצם הייחוד של כל אחד ואחת מאיתנו, הוא שלעיתים מונע מאיתנו להתחבר לאנשים שאנו מזהים כלא מתאימים לנו, גם במחיר פופולריות חברתית .
אבל יודע מה ? - מה שהיה, היה . אסור להתחרט על העבר אחרת אנחנו מכניסים אותו להווה, חיים, נושמים ומבכים אותו .

בנוגע למערכות יחסים - להיות ביישן זה מקסים (באמת), אבל במעמד מערכת יחסים צריך לשבור את הביישנות - במוקדם או במאוחר . אז תמיד רצוי מוקדם, הלוא כן ?
במידה והחלטת שהביישנות היא הבולמת אותך - תתחיל לשבור אותה, מה ז"א ? - כל אמצעי (כמעט) מקדש את המטרה; תחליט מעכשיו שאתה מנסה להכיר בחורות והשתמש בכל יכולותיך (היכולת לחייך, להיות אדיב ומזמין) על- מנת ליצור התעניינות הדדית .
סך הכל אין לך שום דבר להפסיד באם תתחיל להיפתח ולהפשיל מעליך שכבות, אולי בהתחלה זה יהיה לך מוזר, אבל כל התנסות תורמת לניסיון בהמשך .
ואיך להכיר בחורות ? אתה יכול להתחיל באינטרנט, הוא מהווה כלי תקשורת נהדר וגם אמצעי להכיר אנשים חדשים .
מעבר לכך - אתה יכול גם לנסות להתיידד עם בחורות באוניברסיטה/מכללה וזאת בעזרת חיוך, הצעת מתן עזרה/סיוע וכיו"ב .
לגבי הגיל שלך - אני במקומך לא הייתי מודאגת, אתה רק מתחיל לחיות עכשיו, זו אולי לא נחמה אך אני מכירה מספר בחורים שחוו מערכת יחסים ראשונה בגיל 22/23 והיד עוד נטויה, לכן - אל תאמר נואש !

שורה תחתונה - אני מבינה את הייאוש שלך אך אני בהחלט חושבת שזה סימן בשבילך לשינוי, שיכול להתחיל רק ממך .
הפסק להצטער ולהתחרט על הבחירות שלך בעבר ועל איך שהחיים גילגלו אותך, בסופו של דבר תגלה שנחשפת ל"חיים האמיתיים" אולי לפני הרבה בחורים בני גילך וכל ההתמודדויות שלך רק מחשלות ומבגרות אותך .
תחייך ותיפתח לאנשים סביבך, אתה תופתע לגלות אילו יכולות ממגנטות יש בך, לו רק תתן לאנשים נגישות אליך .
אל תפסול שום דרך להכיר אנשים חדשים ואל תתבייש, אין לך מה להפסיד !

אני מאחלת לך בהצלחה רבה ואשמח לעדכון בהמשך
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 15-10-2005 בשעה 11:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר