לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2005, 12:32
  yaniv1178 yaniv1178 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
יוון: נמצאה גופתו של היהלומן הישראלי הנעדר !

ממשטרת יוון נמסר שלוי מת לאחר שנחבט מספר פעמים בראשו באמצעות מפתח שוודי. גופתו נמצאה במכל מתכת ליד מכרה כסף. נעצרו שני חשודים - מלטש יהלומים בן 35 ושותפו העסקי בן 22, שניהם מאתונה
איי.פי ו-ynet

שלטונות יוון איתרו את גופת היהלומן הישראלי, שמואל לוי (66), שנעדר מאז 10 בחודש. גופתו נמצאה במכל מתכת בכניסה למכרה כסף בעיירה לאווריו, כ-50 קילומטרים דרומית מערבית לאתונה. בנו של היהלומן, רונן לוי, אישר את הפרטים בשיחה עם ynet: "זה נכון. קיבלנו על כך הודעה בלילה".

ממשטרת יוון נמסר שלוי מת לאחר שנחבט מספר פעמים בראשו באמצעות מפתח שוודי. המשטרה עצרה שני חשודים - מלטש יהלומים בן 35 ושותפו העסקי בן 22, שניהם מאתונה. השניים סיפרו ש"סברו שלוי נושא עמו יהלומים, ולכן רצחו אותו". ככל הנראה הרצח בוצע במהלך ניסיון שוד. רכושו של לוי, כולל טלפון נייד, נמצא בדירתו השכורה באתונה.

לוי יצא למסע עסקים בן יומיים באתונה, אך משלא יצר קשר שבוע עם בני משפחתו, הם פנו למשרד החוץ ולמשטרה. בנו, ראובן לוי, נסע עם אח נוסף לאתונה כדי לברר פרטים אודות אביו. הוא סיפר בשעתו ל-ynet: "אני נמצא באתונה ומנהל מפה את החקירה מתוך ברירת מחדל, כי אין אף אחד אחר שעושה את זה. לא שמעתי מאף גורם מהארץ למרות שדיברתי עם השגרירות".

שגרירות ישראל והמשטרה המקומית שיתפו פעולה

ראובן הסביר כי אביו נסע לאתונה למטרות עסקים והיה אמור לחזור לארץ באותה חברת תעופה. "הוא נפגש עם כמה אנשים באתונה בענייני עסקים אבל הטלפון שלו ניתק, וזה משהו מאוד נדיר. הוא לא היה זמין עד עכשיו. הטלפון שלו תמיד זמין כי הוא יודע שאמא שלי דואגת. שמענו מהמתווך שלו שהוא לא הגיע לקחת את כרטיס הטיסה. המתווך אמר שבשנים שהוא מכיר את אבא שלי לא היה מקרה שהוא לא צלצל אליו או לא הגיע. כשראיתי בארץ שאבא שלי לא היה ברשימת הטסים קניתי כרטיס מהיר לאתונה".

בן נוסף, רונן לוי, תקף את התנהלות משרד החוץ בפרשה: "מה שמדאיג אותנו זה חוסר דאגה של המנהיגים שלנו. קיבלנו טלפון אחד ממשרד החוץ והם אמרו שהם מטפלים בזה. למשרד החוץ לקח זמן עד שלקחו מאיתנו את הפרטים. התקשרתי לחדר מצב לפני כניסת יום כיפור והסברתי שאנחנו לא יודעים היכן אבא. אמרו לי להתקשר לשגרירות ישראל באתונה, אבל שם הם אמרו שהם לא שמעו שום דבר. התקשרתי חזרה לחדר מצב ואמרתי להם שאנחנו רוצים להעביר את זה לאינטרפול, שאלתי איך להשיג אותם, והם אמרו שאין להם קשר איתם ואין נוהל בנושא. הם אמרו להתקשר ל- 144".

אולם גורמים בכירים במשרד החוץ מסרו בשעתו ל-ynet ששגרירות ישראל עובדת במתכונת מוגברת בעקבות המקרה, במטרה למצוא את לוי. גורמים ישראלים בשגרירות באתונה נמצאים בקשר שוטף גם עם גורמי ביטחון וגורמים מדיניים יוונים. השלטונות היוונים עושים מאמצים רבים בפרשה, מסרו.

(YNET)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר