לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 21:34
  advance advance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.03
שאלה עזרה בחיבור דירה לאינטרנט

אני מקווה שזה הפורום המתאים לשאול את השאלה הזאת. אם לא - אני מצטער. אני פשוט יודע שבפורום רשתות של Fresh תמיד יש את האנשים הכי איכותיים והמידע הכי עדכני בכל הנוגע לאינטרנט מהיר עוד מ-2001...

אני גר בדירה עם 2 שותפים נוספים ואנחנו מתכננים להתחבר לאינטרנט בעתיד הקרוב. הדירה נמצאת בבניין רב-קומות בראשל"צ. כרגע יש בדירה קו טלפון מנותק (אותו אפשר להחיות כקו מוקצה ל-ADSL) ואין כבלים (למרות שהיו כבלים, אז יש גישה [הכנה] בסלון ובאחד החדרים).

אנחנו רוצים להתחבר באופן זול, ולא דורשים מהירות הורדה גבוהה (עדיף מהירות העלאה גבוהה עד כמה שאפשר). Latency הוא הגורם הכי חשוב (דירה של gamerים אחרי צבא).

השאלה היא כזאת:

1. איך בעצם עדיף להתחבר - דרך ADSL או דרך הכבלים? אני זוכר שבזמנו שמעתי שה-bandwidth בשכונות/בניינים רבי קומות משותף לכל הדיירים שגולשים דרך הכבלים. זה באמת משפיע? האם מקבלים כבלים אנלוגיים "חינם" (פיראטית) כשמתחברים לאינטרנט בכבלים? באופן עקרוני - ADSL יותר יקר. כמה עולה ה-ADSL הזול ביותר? האם קו שמיועד אך ורק ל-ADSL זול יותר? מה בנוגע לסיפור של קבלת 3 כתובות IP ייחודיות דרך הכבלים ללא צורך ביותר ממנוי אחד? (זה מושלם בשבילנו אם זה נכון) ואם הסיפור הזה לא נכון, האם יש בעייה עם להמיר מודל כבלים מסויים שמסופק ל-router?
2. דרך איזה ספק שירות עדיף להתחבר? (כל אפשרות מצויינת מלבד אינטרנט זהב בגלל זה). שמעתי ש-012.net היא בעלת ה-latency הכי טוב מכל הספקיות, ושלברק יש את ה-bandwidth הכי גדול לחו"ל. זה נכון? האם יש הבדלים מהותיים בבחירת ספק כשמתחברים ב-ADSL לעומת כבלים?
3. אתם יודעים על איזה מבצע או משהו שיכול לעזור לנו?

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר