לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2005, 15:28
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בבקשה, תמיד פה לעזרתך :)

לא אני לא אומנית, לא הבנתי למה התכוונת, זה בית ספר? או אמנית במובן של ציור\פיסול?

בקשר למבחן במתמטיקה תנסה לעשות עם אבא שלך או אמא שלך מי שמבין יותר במתמטיקה תרגיל, ואם יש לך דוגמאות שהמורה הפרטי נתן לך לתרגילים שעליהם המבחן פשוט תנסה לעשות לפי הדוגמא את התרגילים. גמני גרועה במתמטיקה ואני עושה הכל בכדי להצליח.

בקשר לספכיולוגיה -איזה כיתה אתה?
אני בי"ב, למדתי י'-י"א-י"ב פסיכולוגיה סוציולוגיה ואני יכולה להגיד לך שזה אפשרי לעבור את הבגרויות עם מורים דפוקים!

היה לי בהתחלה מורה בשם יאיר בקר, חשבנו שהוא הכי טוב בעולם הוא הצחיק אותנו והיינו בטוחים שהבנו אבל הוא לא הסביר טוב, הוא היה דפוק ומרח את החומר וגם היינו צריכים להתווכח עם המנהל כדי שיצעק עליו שיתן לנו לעשות מבחן במועד אחר אם היינו צריכים לנסוע לאיזה פעילות בית ספרית.

בחצי השנה השנייה של י' למדנו עם המנהל בכבודו ובעצמו, והוא היה גרוע!~ אנחנו התחלנו ללמוד מהספרים ופשוט התחלנו להתווכח איתו על דברים שהוא טועה בהם והוא היה מתעצבן עלינו אומר שיבדוק ויחזור אלינו ושיעור אחר מתנצל ואומר שצדקנו.

אחריו בי"א קיבלנו מורה חדש בשם גיל ניסאי - היינו בטוחים שילך טוב, היו לנו 5 שעות בשבוע, 3 רצוף ו2 רצוף. במשך שבועיים שזה 10 שיעורים מרחנו שיעור אחד, הבנו שזה אבוד -כל הכיתה כולל כולם קנו את המיקוד 2005 שזה ספר עם כל החומר הממוקד ומוסבר מצויין לבגרות -כולנו עברנו עם ציונים טובים את הבגרות ולמדנו רק מהספר, כל הכיתה הגיעה בבוקר לבגרות עם הספר עוד קוראים!

השנה, הגיעה לנו מורה {נקבה} בשם טל - היא מקסימה, מורה נפלאה אנחנו כבר בחצי החומר ועוד לא התחילה השנה, ובאמצע העובודת גמר כשאנחנו עוד לא אמורים להתחיל.

בקיצור, יש תקווה! אל תתייאש, אני יודעת שזה מייגע כשיש מורה חרא ואתה תלמיד טוב - אבל אין מה לעשות, אם יש מורה חרא רק אתה יכול לעזור לעצמך, ואם אתה חושב שנתנו לך ציון גרוע על מבחן שענית בו טוב אתה תמיד יכול לבקשר ערעור ושיתן ציון חדש מורה אחר.

ואם אני למדתי במשך שנה עם מורה שהיה קורא לנו קבוצת כדורגל והולך לשתות קפה חצי שעה מהשיעור ובסוף אני למדתי את הכיתה ונהלתי אותו בחוץ במשך חצי שנה - גם אתה יכול.

בהצלחה! תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר