לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2005, 00:47
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
השגריר בארה"ב - לדין משמעתי

נציבות שירות המדינה העבירה (04.11.05) אל הפרקליטות את דו"ח החקירה שביצעה בעניינו של שגריר ישראל בארצות-הברית, דני איילון. בהתבסס על ממצאי החקירה, ממליצה הנציבות להעמיד את איילון לדין משמעתי.

השגריר טען: ג'ודי גרמה לפיטורי העוזר שלי

הפרשה החלה מתלונה שהגיש השגריר על כך כי עוזרו, עוזרו, לירן פטרזיל, פוטר במעורבותו של שר החוץ, סילבן שלום, ובלחצה של אשת שר החוץ, ג'ודי ניר-מוזס-שלום. לטענת איילון, אשר שר החוץ התנכלה לו מכיוון שלא ארגן לה פגישה עם הזמרת מדונה בעת שזו ביקרה בישראל. אולם, בבדיקת נציבות שירות המדינה לא התגבשה טענה זו לכדי לממצא ראייתי.

איילון אמור לסיים את תפקידו כשגריר בארצות-הברית ביולי 2006. שר החוץ שלום פעל בחודשים האחרונים לסיום מיידי של כהונת השגריר, אך נוכח התנגדותו של ראש הממשלה, אריאל שרון, לא עלה הדבר בידו. על רקע זאת התפתחה, ככל הנראה, יריבות אישית בין השר שלום לבין השגריר איילון, יריבות שהסתעפה והפכה לחלק מהחקירה.

את החקירה ניהל מטעם הנציבות נתי לויט, שמונה על ידי נציב שירות המדינה, שמואל הולנדר, לחקור את התלונות שהגיעו בעניינו של איילון ורעייתו אן איילון. לויט יצא פעמיים לארצות-הברית, חקר וגבה עדויות מעובדים בכירים בשגרירות ישראל בוושינגטון. הממצאים שגיבש הועברו להולנדר, ועתה, כאמור, הועברו לפרקליטות להמשך טיפולה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר