לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2005, 22:45
  גל דיסקין גל דיסקין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.02
תגובה אחרונה שלי לדיון הזה

א. אני כבר לא מנהל כאן ובכל מקרה מנהלים הם לא אנשים חכמים יותר בהכרח (למעט אלו בפורום תיכנות ) הדבר היחיד שמובטח (בפרש בלבד) זה שהם מתורבתים יותר (וגם זה לא תמיד).

ב. לעניינך, כמו שאתה רואה יש הרבה דעות בעניין, אני לא מתכוון להתווכח עם אף אחד. מבחינת איכות קוד, איך אתה יכול להשוות קורס צבאי שמועבר על ידי חיילים אחרים בחלקו (שאינם בעלי נסיון עודף, מהיכרות אישית), שאינו כולל רקע מתמטי מתקדם ולימודי תיאוריה כמעט ללימודי תואר ראשון בטכניון בהם צוברים רקע מתמטי ותיאורטי במחשבים במשך ארבע שנים.
אגב, מהנדס (דגש על מהנדס ולא מי שסיים BA) בוגר טכניון עם ממוצע סביר בטכניון (בערך 10 נק' מתחת לאוניברסיטאות האחרות), גם מבוקש לא פחות מבוגר ממר"ם מצוי וגם פתוחות בפניו עבודות שבוגר ממר"ם פשוט לא מתאים לבצע מחוסר ידע תיאורטי (כמובן, אני לא מכחיש שאפשר לעשות תואר במקביל לשירות ולצאת עם הבונוס של תואר ראשון וגם להיות בוגר ממרם). כמו כן, פתוחות בפניו אפשרויות קידום (תיאורטית, לא קל להתקדם היום בשוק) בעוד מרבית החברות דורשות תואר כדי להתקדם לתפקידים בכירים יותר ובטח לתפקידים שקשורים גם ב R&D שזה לדעתי מה שיותר מעניין במקצוע שלנו, כל שאר התפקידים הם בדר"כ רק "ממלאי שורות" אפורים (אני מקווה שיסלחו לי כל בעלי הדעות השונות והעוסקים בתפקידים כאלו) שאינם שונים מעובד במפעל לייצור המוני למעט העובדה שהם אינם מזיעים בעבודה ושהעבודה שלהם דורשת מעט יותר אינטיליגנציה (לפחות זה נכון לגבי חלקה הארי של העבודה שלהם).
תקראו לי מיושן, אבל אני מתגעגע לימים שבהם מתכנת אחד היה מתיישב וכותב תוכנה שלמה שיטת פס הייצור גוזלת את היצירתיות מהמקצוע (או לפחות ממרבית העוסקים בו).

ג. שוב, אני מזכיר, כל תגובה שלי כאן מביעה דעה אישית בלבד ואין לקחתה כאמת או כמשהו שאני טוען שהוא יותר מאמת סובייקטיבית שלי.

עצות והמלצות:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר