לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 22:36
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

גם לי היה את אותה הבעיה...

הייתי רב עם ההורים שלי (גרושים) במיוחד צועק על אמא שלי הרבה כי היא נסתה להתערב ואבא שלי במיוחד ולא יכולתי לסבול את זה יותר ודווקא כל זה קרה בחופש הגדול שזה היה החופש הכי מעפן שהיה לי בחיים.... כל היום הייתי ישן ולא עושה כלום עם עצמי זה היה מן שלב כזה בחיים שאני מנסה למצוא את עצמי ובאמת הייתי צריך רק זמן עם עצמי אז הייתי כל הזמן מתרגז ומתעצבן ודווקא שהתחילה שנת הלימודים חזרתי לעצמי וזה אפילו די נחמד..
בכל מקרה אני חושב שאתה צריך לתת לדברים לקרות.. תסתכל על העבר שלך, תחשוב מה הדברים המשמעותיים שעשית בחיים ותנסה לזכור רק דברים טובים שקראו לך אפילו התקדמויות שמבחינתך היו ציוני דרך והכי חשוב זה שאל תפחד מהעתיד גם אם הוא נראה ממש לא טוב... שהעתיד יגיע אתה תהיה שם ומה שתעשה זה מה שיקבע אז הדבר העיקרי שאתה צריך לעשות זה להתכונן, לחשוב הרבה ולא לוותר כי אם תזרוק הכל לא ייצא לך ולאף אחד מזה שום דבר. וגם אם ההורים שלך מנסים להתערב אז אם אתה בוחר שלא לקבל את העצות שלהם אל תעשה את זה אבל בכל זאת תחשוב פעמיים על מה שאומרים לך גם לדעת לקבל ביקורת ולהישאר חזק זה חשוב.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר