לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 15:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב, קודם כל...

אני מתנצלת אם אחזור על מה שאמרו אחרים כי אני אחרי יום לימודים ארוך ואין לי כוח לקרוא הרבה.

לטענתך אתה סתם מטומטם שאין בו שום דבר ושלא כישרוני בשום דבר מלבד לנסות ולא להצליח - אם היית אדם כזה, הקב"ה שלך והפרופיל שלך לא היו גבוהים עד כדי שהות ביחידה קרבית. אז תצא מההנחה שאתה הזאת.

דבר שני - כל חייל הוא חלק גדול וחשוב במדינה הזאת- הצבא מנסה לגמד את מי שאתה בעזרת המדים בכדי לגרום לאחדות ללא הבדלים בין החיילים - אבל בכללי -כל חייל חשוב וכל חייל תורם, אז אתה גם נחוץ לצבא ולהגנה שלנו.

עכשיו -אתה רק סיימת ביצפר, בביצפר לכולם יש סטיגמה על בנאדם ולא מצליח לו לרוב בכלום. אני מכירה מישהי מקסימה מכף רגל ועד ראש שהייתי מתחתנת איתה והנסיכה הזאת סבלה מכות,קללות,גידופים,אונס וזרקו עליה אבנים עד גיל 18 שסיימה ביצפר. כל הזמן בביצפר הזה.
מה הפואנטה שלי אתה שואל?
אתה נכנס לתקופה חדשה בחים שלך, תקופה יפה יותר וטובה יותר. האחדות והניטרול של מי שאתה והפיכתך לאחד מכולם -תגרום לך להיות אדם חדש. אם אתה מתגייס ליחידה קרבית, אתה תמצא חברים חדשים, תגובש, וברור שזה גם יעלה את הערך שלך בפני עצמך ותרגיש אדם אחר. חוץ מזה, שקורעים את התחת ביחידה קרבית ואל תחשוב שיקח יותר מידי זמן בכדי שיהיו לך קוביות בבטן ושרירים נפוחים, אז תרגיש גם יותר טוב מבחינת המבנה של הגוף שלך. בקשר לאסטטיקה בפנים ובשיער, תספורת, מעט לעשות גבות רק ניקוי -כן, הרבה בנים עושים.. והגילוח היום יומי בבסיס קרבי יגרום לפנים שלך לקבל צורה חדשה, וכשנגיע לקיץ שוב ותרוץ בשמש -תמצא גם צבע לגוף שלך. אז אומנם אני לא יודעת איך אתה ניראה, אבל אתה תיראה יותר טוב אחרי חצי שנה בצבא.

ובנאדם, תגיע לצבא בגישה של "אני יכול, אני לא פחות פה מאף אחד" ושתדע שכשיהיה לך קשה יהיו לך אחים בנפש שיעזרו וידחפו אותך קדימה -אל תוותר.

אני חושבת שאתה כן אדם חכם שבסך הכל הסטיגמות והקושי עייף אותו - ולכן אני שמחה שאתה הולך דווקא לקרבי, שם -אין שום סיכוי שבעולם שתיפול לנו מטה.

בהצלחה! {אה, ושרירים, צבע, ואסטטיקה ושלא נדבר על מדים של גבעתי, עושות את זה להרבה בנות..ואתה תמצא גם חברה, רק תחכה בסבלנות!}

תות

עריכה - שני נושאים ששכחתי להזכיר - בקשר ללימודים,הצבא גם נותן לחיילים מצטיינים אפשרות להשלים בגרויות בזמן הצבא! ואני עדה,כשהייתי לפני שנתיים בפרוייקט פגשתי חיילות, בסביבות ה200, במקום אחד -שהשלמיו בגרות בספרות. תאמין לי -אתה לא הראשון ולא האחרון שיצטרך להשלים.

ובקשר לחברה - שלא תדע כמה אני מאושרת עכשיו שאני לבד, אומנם מבחינת אהבה זה קשה כי האדם בנוי לתת אהבה וחום וזה מאוד קשה להדגיע למצב של לא לתת ולהרגיש שיש כל כך הרבה מה לתת. אבל שלא תדע כמה זה חוסך לי עכשיו, דברים שלא היה לי זמן להשקיע בהם, הייתי בהתמוטטות מבחינת זמן לא ידעתי למה לחלק את הזמן שלי כמו שצריך - ועכשיו הכל הולך לי חלק יותר. תאמין לי, עדיף את התקופה של הצבא להעביר לבד. למרות שאני בטוחה שתמצא.

בהצלחה:]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 07-11-2005 בשעה 15:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר