לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2005, 18:14
  pRsT pRsT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.05
תגובה

1. שמירה על הרוב היהודי בארץ צריכה להתבצע בשני מישורים: הגדלת העלייה היהודית לארץ וצימצום כמות הערבים שיקרה אם נמסור את המשולש.
2. בכל מדינה יש אפליה וזה טבעי שיש אותה, אבל בישראל היא לפחות יותר מוצדקת. מי שלא טוב לו בארץ מוזמן להגר למדינה אחרת, אנחנו לא מחזיקים אף אחד בכח.
3. אני לא כל כך בטוח שהם מרגישים את עצמם כאזרחי המדינה. אולי כן, אבל קודם כל הם מרגישים ערבים ולא ישראלים. הפלישה של מדינות ערב הייתה סתם דוגמא. אם תפרוץ עוד אינטיפאדה הם יזרקו עוד פעם אבנים כפי שהם עשו בעבר, אי לכך נאמנותם למדינה מוטלת בספק. הם מזדהים עם אחיהם הפלסטינים יותר מאשר עם המדינה.
4. מסכים. גם אני תומך בקיצוץ קצבאות.
5. בצבא אתה יכול לההרג או להיפצע וזו מסגרת יותר נוקשה וקשה מאשר התנדבות במקום כלשהו. גם שירות לאומי צריך להיות 5 שנים (הכוונה ליהודים).
6. אני מסכים שצריך להתנתק אך השאלה היא ממה ומתי. יש לפנות במסגרת הסכם שלום עם ערבויות, תוך חיסול כל ארגוני הטרור הפלסטיניים. לפנות ישובים בגלל שיש פיגועים זו שטות גמורה שמעודדת את המשך הטרור. הפלסטינים צריכים להבין שע"י שקט הם ישיגו יותר מאשר ע"י טרור.
כמו כן יש לקבוע ממה להתנתק ומה להשאיר. מרצועת עזה צריך היה להתנתק אך היה צריך להשאיר את הישובים בצפון הרצועה ולאחדם עם ישראל. צריך לספח לישראל גם שטחים ריקים ביהודה ושומרון שקרובים לקו הירוק ולספח את כל החוף של ים המלח ואת גדת הירדן. מובן שאת אריאל ומעלה אדומים ועוד ישובים בסגנון יש להשאיר או לספח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר