לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2004, 17:24
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
מכבי ת"א: לרוסו יוצע חוזה לשנתיים

ג'ובאני רוסו הוא אחד הסמלים הבלתי מעורערים של האלופה מכבי חיפה אבל אם דיוויד בקהאם עזב את מנצ'סטר יונייטד ולואיס פיגו נפרד מברצלונה אז הכל אפשרי, גם מעבר של רוסו למכבי ת"א שמעוניינת בשחקן הקרואטי ומוכנה להציע לו חוזה לשנתיים, כך מפרסם הבוקר עיתון "מעריב".
לרוסו יש חוזה בחיפה עד סיום העונה הנוכחית והוא ממתין להצעה בנוגע לחידוש החוזה. במכבי ת"א מאמינים כי חיפה לא תציע לרוסו חוזה ארוך טווח לו הוא מצפה וכנראה שהקשר הקרואטי יעדיף את הצעת מכבי ת"א.
סביב הקבוצה נזהרו אתמול בהצהרות לגבי רוסו, שיש לו חוזה בחיפה. המנהל אלי דריקס אמר אתמול ל"חדשות הספורט": "כל מה שאני יודע על זה אני יודע מהעיתונים". עם זאת, גורם במכבי ת"א אמר למעריב: "99% שג'ובאני רוסו יהיה בעונה הבאה במכבי ת"א".
רוסו עצמו אמר ל"מעריב": "אני שחקן מכבי חיפה ויש לי חוזה בחיפה. אם מכבי ת"א רוצה אותי שתגיד זאת במפורש למי שצריך, הפרסום לא בא מיוזמתי ולא בידיעתי, הרעיון שעלה בחיפה כאילו אני מנסה להלחיץ אותם אינו נכון".
במכבי ת"א מחכים גם להתפתחויות בנושא אנדראס פרוחננקובס. החלוץ הלטבי אמור להשתתף במחנה אימון של דינמו מוסקבה ב- 15 לדצמבר ורק אם ירשים את המאמן החדש של הקבוצה הרוסית הוא ימשיך. מאמן מכבי ניר קלינגר אמר ל"מעריב": "אני מניח שיותר מאוחר החודש נהיה יותר חכמים. אני חושב שאנדראס שחקן מצוין, נמתין בסבלנות".
לירן שטראובר, שנפצע לפני יומיים משברי זכוכית בביתו, יחזור היום להתאמן אבל יימנע ממגע עם הכדור לפי הוראת רופא. עדיין לא ברור אם השוער יהיה כשיר למשחק ביום ראשון מול מכבי פ"ת. אם שטראובר לא יהיה כשיר למשחק יעמוד בשער גל ניר.

http://www.sport5.co.il/Articles/Ar...3&CategoryID=31
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר