לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 12:37
  zsb zsb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
ראשון לציון: נרצח בגלל סכסוך שכנים

מחקירה ראשונית עולה כי גבר בן 50 נורה למוות, ככל הנראה על-ידי שכנו. סיבת הסכסוך - גדר המפרידה בין בתי השניים
אלי סניור

האלימות משתוללת בערי ישראל: גבר בן 50 נורה למוות הבוקר (יום א') ברחוב השקמה במרכז ראשון לציון. צוות של מד"א שהגיע למקום ניסה לבצע בו החייאה, אך לשווא.

שוטרים ממשטרת ראשון לציון, שהגיעו למקום, עצרו חשוד במעשה, אף הוא בן חמישים, שהובל לחקירה בתחנה.

מחקירה ראשונית עולה כי הסכסוך בין השניים פרץ בעקבות בניית גדר משותפת, שהפרידה בין שני הבתים. רחוב השקמה הוא רחוב קטן ושקט, שרובו מאוכלס בבנייני מגורים מרובי קומות. שני הבתים הפרטיים ברחוב שייכים למנוח ולחשוד. על-פי חומר שאספה המשטרה, עולה כי כבר בעבר היו עימותים ביניהם.

בני רבי, מוכר אופניים המתגורר באזור, הכיר היטב את שני השכנים. "הם היו מסוכסכים כבר הרבה שנים, יותר מ-20 שנה", סיפר ל-ynet. "כל הזמן הם היו רבים, פעם על חניה, פעם על גדר פעם על רעש. כל הזמן היו רבים ביניהם, אבל אף פעם לא היה קטע שהיינו צריכים להזמין משטרה".

רבי סיפר כי שמע את הירייה, "אבל לא ייחסתי לזה חשיבות, עד שהגיעו למקום משטרות. כשיצאתי, ראיתי גופה ואנשי מד"א והבנתי שזה קשור לסכסוך בין השניים".

אחת השכנות, המתגוררת בבניין סמוך, סיפרה: "אני גרה כאן תקופה ארוכה ולא שמעתי על משהו שהיה ביניהם. היום בבוקר הגעתי וראיתי את כל המשטרות כאן. אני המומה מזה, הכרתי את המנוח כילד, שלמד עם הבן שלי".

מפקד משטרת ראשון לציון, סגן-ניצב חן סוריא, אמר כי "על-פניו, נראה שמדובר בסכסוך שכנים עתיק יומין. לנו לא היה ידוע על סכסוך שהצדיק התערבות משטרתית. נכון לעכשיו אנחנו לא יודעים מה בדיוק גרם למקרה של היום, שבגינו ירה אחד מהם על-פי החשד בשכנו".

השוטרים במקום תפסו גם את האקדח, בו ככל הנראה השתמש החשוד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3171915,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר