לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2005, 09:55
  ליאת מוזס ליאת מוזס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
המלצה לעוזי - יכול להיות............

היי עוזי, בוקר טוב,

איני אומרת שפרץ מסוכן, איני מכירה אותו ואני האחרונה שנותנת אמונה באנשים, מה שכן לעניין ברוורמן - אני חושבת שהוא עשה את הצעד הנכון והביא את האדם הנכון לטיפול בכלכלה.

ראה, מהחדשות החדשות של היום, פרס ודליה איציק עזבו את פרץ - ברי הוא שדבר זה מחליש את המפלגה, שגם כך אנו קצת סקפטיים לגביה, הואיל וכל דבר חדש מעורר חשש מהבלתי נודע.

מה שכן, הרהבת העוז של פרץ לפנות לשלי יחימוביץ לעזוב את התקשורת ולהיות חלק ממפלגתו - שופכת אור על מפלגתו ועליו עצמו.

אני חושבת שזה אדם הנחוש בדיעותיו וכשהוא רוצה משהו הוא משיג אותו - לכן אולי כדאי לתת לו צ'אנס...

ראה, עד הבחירות תהיינה, לדדי, תהפוכות רבות ובזמן זה נוכל לתהות על קנקקנו של פרץ, שאגב - בהתחלה הבעתי סייגים שונים לגביו, היום קצת פחות.

אני מניחה שהיה קרב צמוד ומאבק צמוד בין פרץ לשרון.......... האמת? איני יודעת במי לבחור אם לבחור, חשבתי לתת לפרץ צ'אנס, הואל וממשלתו של שרון גילתה אזלת יד במקרים שונים.

לכן, העניין עדיין תלוי ועומד מצידי ושיקולי לכאן או לכאן יכריעו רק ערב הבחירות.......

אין ספק שאם פרץ יבחר יש חשש מסויים, אך כל דבר חדש, כאמור, בלתי נודע - מעורר חשש ואם לא ננסה לא נדע..............כל טוב, יום טוב ומלא חיוכים.......ליאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:10

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר