לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2005, 20:37
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

לא היה כסאח בסוף ההתרחקות, כמו שאמרת הזמן עשה את שלו. זה התחיל במריבה שעכשיו שאני חושב עליה היתה ממש חסרת טעם ומיותרת משם זה המשיך בחוסר תקשורת ואחרי שלא ראינו אחד את השני יום יום זה נגמר. אני בטוח שאני מעוניין בה ואני רוצה לקבל הזדמנות שנייה ובכל זת אני עדין לא רואה את עצמי מדבר איתה שוב. לא יודע זה נראה קשה לחדש קשר כאילו נפלתי מהשמים ואם אני אספר לה מה אני מרגיש ישר על השיחה הראשונה זה בכלל יכול לצאת לא נעים.

בקשר לבנות אחרות יש בבית ספר שלי בנות ואמרתי אני מדבר איתם לפעמים. בקשר ליציאות אז בזמן האחרון התחלתי יותר לצאת עם חברים הכרתי בנות פה ושם ולא יוצא מזה הרבה גם בגלל שהם לא מעוניינות וגם בגלל שאני לא אם אני מבלה עם איזה בחורה יפה אז זה נחמד אבל זה לא זה. רוב הבחורות האלה שנמצאות בפאבים לא ממש מושכות אותי ובלי להכליל זה פשוט מנקודת מבט שלי אני אוהב בחורות בסגנון הילדה הזאת, כאלה יותר עדינות וסגורות.

אני צריך לחשוב על זה יותר לעומק, אני בעסק די רציני פה וכנראה שאני אלך על לנסות לחדש קשר, מקסימום אני אצא עם הפאדיחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר