לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2006, 23:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
מסר חשוב לחילי המילואים מדני מהכתבה במבט שני "פצועים בשטח"

שלום לכולם
צר לי שלא נכנסתי לפורום לאחר הכתבה , בגלל בעיות בריאות רק כעת יכולתי להכנס ולכתוב
ראשית דבר יש להודות לצוות ערוץ 1 ואיתי לנדסברג בראשו ולעלה , על המבט המראה את נכי צה"ל הנפגעים קשות ממשהב"ט לאחר הפציעה בצה"ל .
מוסר ההשכל מהכתבה שראיתם ,
1. טרם יציאה לשירות מילואיפ פעיל "חובה עליכם להעביר את כל רכושכם לבני משפחתיכם " להתפטר מהעבודה להפוך להומלסים (רצוי ללת כתובת של בית מחסה או תחנת רכבת ), רק כך במידה וניפצעתם למשהב"ט לא יהיה מאיפה לחפש לקזז לכם כספים שחסכתם טרם השירות והפציעה , אבל אם לא נפצעתם חלקכם יצטרך עו"ד להחזיר לכם את רכושכם מבני המשפחה .
2.נכון להיום הפגיעה הכלכלית פנסיונית והניסיון לשים יד על החסכונות עדיין נמשכת התלוש שהגיע היום היה בסך 3800 ש"ח וזו ירידה של 60% + מבלי להכניס את הפגיעה הפנסיונית , לכן נשאלת השאלה מה עדיף וחכם לשרת במיל' או ללכת לכלא ?
לגבי התשובה תהיה לשרת בצה"ל כי זו המדינה שלנו , וזאת עם כל הכאב מהפציעה והמטיפול הכושל של משהב"ט אבל לבצע את הרשום בסעיף 1 .
3. נכון שיש ארגון נכי צה"ל , עד יום השידור לא ענו למכתבים וכמובן שלא עשו כלום במהלך תקופה ארוכה של התכתבות , וזה ברור שהארגון ואגף השיקום הינם מוטבים של משהב"ט ולכן אינם יכולים להילחם אחד בשני , בדיוק כמו ההסתדרות .
4. תברים תקשיבו לי כאחד עם 4 פציעות , תשתדלו לחזור הביתה בשלום ואל תנסו לחשוב על פציעה במיל' אתם לא ראיתם בכתבה אפילו קמצוץ מההתעללות בי ובנכים אחרים , ותאמינו לי שרק המבטים עליכם מצד חלק מהפקידים ומנהלים בלשכה שבכל שירותם הסיכון היחיד היה ללכת בשמש לחדר האוכל ללא מזגן .
איני בא ללעוג , אבל מתיחסים אלי ולאחרים כאל גנבים שבאו לגנוב את משהב"ט ( ואיך שאמר לי מנהל לשכת שיקום חיפה , אני מפרנס אותך כבר 5.5. שנים ) לא פעם ניסו לאיים עלי שצריך וועדת חקירה משטרתית , ושעלו על טפשותם ירדו מזה מהר מאד.
5. סיכום אחים : לאחר הפציעה בא משהב"ט , ומוריד לכם את רמת החיים בעשרות אחוזים ומנסה לשים יד על חסכונתיכם שנחסכו בעמל רב ושולם עבורם מס כחוק , בנוסף לאיכות החיים שנפגעת כתוצאה מהפציעה ,
וכאן נשאלת השאלה ותענו לי מי שיודע " האם בכירים במשהב"ט " שמסיימים את תפקידם בשכר חודשי של מעל 50000 ש"ח בחודש , מורידיםאת רמת החיים בעשרות אחוזים לאחר עזיבת התפקיד או פרישתם לגימלא ?
אני מתחייב כאן שאם יש אחד כזה , אני מוותר על הכל .
ישראל לנצח
דני דרכי

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר