לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2004, 20:15
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
פורצים גנבו את המחשב הנייד של אילן רמון

אלמונים פרצו היום לבית אלמנתו של אילן רמון ז"ל, רונה רמון, ברמת-גן, וגנבו מחשב נייד שהיה שייך לבעלה המנוח, כמו גם פריטים אישיים נוספים השייכים למשפחה. המשטרה פתחה בחקירה, בניסיון לאתר את הציוד הגנוב - ובעיקר את המחשב של האסטרונאוט הישראלי הראשון, שנספה באסון המעבורת "קולומביה".
רונה רמון, ששבה בקיץ להתגורר בארץ, סיפרה כי במחשב נמצאים קבצים ומסמכים רבים שאילן כתב, וכן תכתובות מנאס"א וממכריו. "הדברים האלה פשוט נמצאים בתוך המחשב, ואני בטוחה שהפורצים לא ידעו בכלל מה היה שם", אמרה רמון בראיון ל"קול ישראל"'.
היא משוכנעת שהפריצה לא תוכננה ספציפית נגד ביתה: "זה היה בית אחד מתוך כמה שאליו נכנסו, וזו הייתה פשוט פריצה סביבתית. אני בטוחה שלא אנחנו היינו כמטרה אלא פשוט היה נגיש וקל להיכנס". המשפחה לא הייתה בבית בשעת הפריצה.
על הרכוש שנגנב מספרת רמון, כי יש לו ערך כספי אך בעיקר רגשי. "לשמחתי עשיתי לחלק מהדברים גיבוי, אז את חלקם ניתן לשחזר. יש שם את כל החומר שאספתי מאז שהגעתי ארצה, אני עובדת על פרויקט לאומי חינוכי וכל החומרים נמצאים בתוך אותו מחשב נייד קטן, מתוצרת סוני, בצבע כסף".
רמון ביקשה מהגנבים או ממי שירכוש את המחשב לנסות ולהשיב לה אותו, בעיקר בשל הערך הרגשי והתוכנות שהיו בתוכו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3013509,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר