לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2005, 22:56
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02

בס"ד

דבר ראשון אחי, זה טוב שאתה כותב את זה, זה באמת עוזר לפרוק מתחים, אבל אחי, אתה חי'יב לדבר על זה עם מישהו, עדיף מישהו שמכיר אותך ושאתה מעריך וסומך עליו (אישית אני מתי'יעץ עם הרב שלי), הפעם הראשונה תהי'ה קשה, ככה לפחות זה הי'ה לי, אבל אחר כך, הכל מתחיל לזרום, תאמין לי, זה עוזר.
אתה יכול להתקשר ל"חברים מקשיבים", טל' 02-6518388, ימים א'-ה' בשעות 21:00 - 1:00 בלילה.

דבר שני אחי, אני פשוט אכתוב לך את מה שאני חושב, אין לי שום מטרה לבקר, לזלזל או משהו כזה. כמו שכבר כתבו כאן, החתכים שעשית לעצמך, הם בריחה מהמציאות (כמו הבריחה שלי מהמציאות בהתחברות למחשב, שב"ה קצת ניגמלתי ממנה...), אתה חי'יב לעשות משהו עם עצמך. לדעתי, לפני שאתה נכנס לעוד קשר, קודם תפתור את הבעיות מהקשר הראשון, אולי תשלח לה מכתב ותספר לה איך אתה מרגיש/הרגשת כלפי'ה. לא סתם אמר לנו הקב"ה לחכות קצת שאנו נתבגר לפני שאנחנו נכנסים לקשר עם בנות (אני לא בה לזלזל בשום בת כאן), אדם צריך קודם להכיר קצת את עצמו לפני שהוא נכנס לקשר רגשי עם משהי... באמת אני לא חושב שצריך, ואני גם לא מתכוון, להכנס לקשר עם בת לפני שאני אבנה את עצמי מבחינה רוחנית ואדע בערך מה אני רוצה מעצמי...
כתבת, שאהבת אותה כל כך, שכבר לא הי'ה משנה לך איך היא נראתה, תדע שאם תמיד תהי'ה ככה, כלומר החיצוניות לא תשנה לך החי'ים שלך י'היו הרבה יותר מאושרים... ת'אמת קצת קשה לי לנסות לי'יעץ לך, כי אני לא בא מהעולם שלך. בכל זאת, אני מקווה שעזרתי לך, ושתזכה להיות שמח כל החי'ים שלך.
שי'הי'ה ל חנוכה שמח!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר