לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2005, 10:25
  panter2 panter2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05

גם אני שמעתי ב6230I וגם בסוני - בסוני היו טיפה באסים כאלה חזקים מדי - אבל אפשר להעיף אותם - והאיכות מעולה!!! ה6230 לא מחזיק יותר משעה וחצי - יש אותו ל2 חברים שלי!!!! וכן הם הטעינו אותו 24 שעות בפעם הראשונה..... מבחינת הכלליות הסוני אריקסון לוקח את הנוקיה...!! בהליכה אפילו..!
וכן אחי וגם אם הצלחת לשמוע 3 וחצי שעות - הסוללה מתה והיית חייב להטעין אותה - בסוני אריקסון חבר שלי שומע יום שלם בMP3 וגם אז הפלאפון מחזיק לו ליומיים... הוא מטעין אותו פעם ב4 ימים בערך.. שזה כמו במכשירים ישנים 3510 וכאלה... פעם ב3-4 ימים זה סוללה חזקה מאוד!!!

מצב טיסה זה שהמכשיר משמש כMP3.. המצב של הגלי רדיו כבוי.. כלומר אתה לא יכול לשלוח \ לקבל שיחות רק להשתמש בשאר הפונקציות של המכשיר.. נוקיה עדין לא יצאו עם אפשרות כזו במכשירים מסדרה 40.. כמו הסוני אריקסון.. שמעתי שבסימביאנים יש אפשרות כזאת לא סגור על זה אבל.........

עזוב נוקיה מפגרים מסוני בהרבה..! מהרבה בחינות אחי.. יש להם גם ללמוד איך עושים מצלמות.. ראיתי את האיכות של ה6280 וה6270 והסוני לוקח גם אותם באיכות... נוקיה בהחלט התקרבה לאיכות של הסוני אבל מכשיר שיצא בסוף 2005 מול מכשיר שיצא בתחילת 2005 ועדין מוביל. יש פה פיגור של נוקיה..!!!

נערך לאחרונה ע"י panter2 בתאריך 23-12-2005 בשעה 10:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר