לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2006, 21:37
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
תקשיבי:)

בואי נגיד ככה, אני גם עשיתי קורס לפני חצי שנה ואני מבינה את חבר שלך לגמרי.
קורס זו התקופה הכי כיפית בצבא, מכירים מלא אנשים וזה תקופה שאת כל יום לא יודעת מה יהיה לך עוד שעה...נכון לפעמים קשה אבל זה שכולם יחד זה הכי כיף שבעולם,כל הצחוקים וכל החוויות שעוברים יחד,יוצרים חברויות שממש לא רוצים אח"כ להפרד. אח"כ בסדיר זה הופך לשגרה את לא מכירה אנשים חדשים כל כמה ימים, ולא עושה דברים שונים כל שבוע...וכן אני שעשיתי קורס בבה"ד חיל הים, שומרת עד היום על קשר עם ידידים שלי מקורסים אחרים, וחבר שלי מן הסתם סומך עלי,כמו שאני עליו. אפילו שחבר שלי נמצא באותו בסיס עם ידידים שלי (טוב זה בסיס גדול בסיס חיפה..) ונגיד אני יושבת איתו קצת ואח"כ הולכת לשבת איתם אין לו בעיה עם זה כי הוא סומך עלי.את חייבת לסמוך עליו גם!אני עד היום שומרת על קשר עם חברות מהקורס ואפילו שהן גרות רחוק אז כמה שאפשר פוגשת אותן, יוצאת איתן לבלות, בקיצור מה שאני מנסה להגיד ושעוד לא נאמר פה זה שבצבא יוצרים קשרים מיוחדים וגם אם בנות כותבות לחבר שלך מאמי ומותק אל תפגעי, נכון זה מעליב אבל מן הסתם הוא לא יגיד להן להפסיק כי זה יפגע בהן.גם אני כותבת ככה לידידים טובים שלי כי זו צורת דיבור שמראה בסך הכל חיבה זה לא אומר שהן מאוהבות בו, וגם אם כן, תאמיני לי שהוא יודע לשמור על עצמו למרות הפיתויים אם הוא באמת נאמן לך.
מה שכן, אם האנשים שהוא יוצא לבלות איתם זה אותם אנשים שהוא איתם בשבועיים האלה אז כן יש פה משהו מבאס, שלדעתי את צריכה לדבר איתו על זה,כי הוא נמצא איתם כל השבועיים אז שיבלה קצת גם איתך.
בסך הכל מה שחשוב במערכת יחסים זה אמון.אין לך מה לדאוג,תסמכי עליו. אם החזקתם שנתיים יחד ואתם עדיין מאוהבים...אז אין סיבה לדאגה:]

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר