לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2004, 11:24
  vider1 vider1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.03
הסקירה השבועית של ספונסר 10.12.2004

הסקירה השבועית של ספונסר – 10.12.2004

הינכם מוזמנים להצטרף ולצרף אוטומטית את כל מי שרוצה להיות חלק מרשימת התפוצה שלי שמקבלת את הסקירה המלאה במייל בכל יום שישי על ידי שליחת מייל אליי מהמייל המבקש להרשם למייל – vider1@012.net.il

מדד המעו"ף – השבוע בדיוק על-פי התחזית מדד המעו"ף עלה בחוזקה בעיקר ביום ראשון כאשר קיפץ בלי הפרעה או התנגדות מעל שיא כל הזמנים במחזורים גבוהים מאוד שמאשררים את הפריצה שכנראה תמשיך לכיוון מעלה.

כפי שכתבתי בתחזית האחרונה אכן עליה מעל רמת 572 נקודות הביאה מהלך רציני וחד למעלה ישר לאזור

ה- 600 כאשר ברמת 573 נקודות כזכור נכנסתי ללונג ויצאתי בחצי ממנו בסגירה ביום שלישי ועם חצי ממנו אני נשאר עד להודעה חדשה.

למדד נוצרה תמיכה חשובה לטווח הקצר בדמות שיא כל הזמנים באיזור 578-580 נקודות וכל עוד אנחנו מעליה המגמה תישאר חיובית מאוד כאשר מעלינו ההתנגדות היחידה הקיימת היא ברמת 600 נקודות והיא בעיקר פסיכולוגית.

תחזית – כל עוד אנחנו מעל רמת 580 הנקודות הכיוון הוא חד משמעי כלפי מעלה כאשר אני מאמין שצירוף מפלגת העבודה תיתן לנו עוד יום חזק למעלה ביום ראשון אולי לבדיקת רמת 600 הנקודות וכנראה עוד שבוע חיובי מגיע..

מדד הנאסד"ק – השבוע אכן מדד הנאסד"ק הגיע ואף בדק את רמת השיא השנתית ברמת 2155 נקודות לערך והחל בתיקון שערים שלעת עתה בלבד הסתיים בתמיכה שהוכחה אתמול ב 2100 נקודות.

תחזית – לדעתי המגמה הראשית תמשיך להיות עליות אך התיקון הטכני שהחל ברמת 2155 נקודות אמור להמשך לכיוון מטה כאשר צריך לקחת בחשבון שבגלל סימפטום "תשואות סוף שנה" יכול להיות שהתיקון יתעכב והנקודות החשובות כרגע הן רמת השיא השנתית ב 2155 שפריצתה מעלה תוליך מהלך חד למעלה של כ 100 נקודות ומצד שני שבירת רמת 2100 שמהווה תמיכה תמשוך את המדד בשלב הראשון ל 2050 וייתכן שאף למטה מכך ולכן כרגע העמדה היא "על הגדר" וצריך להמתין ולראות אם נעלה מעל 2150 או נרד מתחת 2100 כדי לדעת מה יקרה בטווח הקצר.

מניית טבע – המנייה שאכן התקשתה לפרוץ את ההתנגדויות ב- $28 וב- $28.8 ממשיכה בדרכה כצפוי אל עבר ההתנגדות ב $30 כאשר היא נתמכת בקו מגמה עולה כפי שניתן לראות בגרף המצורף.

לטווח הארוך יותר אני ממשיך ואמשיך להחזיק בדעתי עוד כשהיתה ב $24 וכפי שאכן ניתן לראות בגרף שהחברה מצוינת ולא נפגעה כלל כמו יתר החברות שעלולות להיפגע בעתיד הרחוק בשוק הגנרי ולכן לדעתי אם מסתכלים קדימה היא תחזור לרמות של מעל $30 בחודשים הקרובים והיא מהווה השקעה מעניינת ודי בטוחה.

סקירת מצב מתומצתת של כמה מניות בולטות :

ביוסל -עלתה חזק מאוד כפי שצפיתי בתחילת השבוע (כ- 20%) והיה ניתן לעשות סיבוב מצוין במחזורים גבוהים בלי הרבה פחד ותיקנה חלק מהעליות בסיומו של השבוע ולדעתי לטווח הארוך תמשיך במגמה ראשית חיובית עם תיקונים טכניים בדרך ויכולה לתת תשואה מצוינת לשנה הקרובה.

דיסקונט – פרצה את ההתנגדות ב 530 נקודות ויכולה לחזור "לבדוק" אותה לפני המשך עליות.

פועלים כפי שנטען בשבוע שעבר בסוף פרצה את המכשול לטווח הקצר ועלתה במשך כל השבוע, כרגע התנגדות

ב 1360 ותמיכה ב 1280 ופעולות אמורות להתבצע בהתאם להתנהגות המניה בהגיעה לנקודות אלו.

שיכון ובינוי – נתמכת ברמת 280 נקודות ומכאן יכולה לתת מהלך למעלה עם סטופ לוס ממש מתחת לנקודה זו.

אפריקה – מאז הפריצה ב 11850 עשתה מהלך יפה למעלה וכרגע מתבססת ברמות החדשות כנראה לפני המשך עליות כאשר איתות מכירה צריך להיות מתחת לרמה זו.

טאואר – נמצאת כיום בצומת דרכים ולמרות שדעתי לטווח הארוך עליה שלילית בטווח הקצר יכולה להיות מאוד תנודתית לשני הצדדים.

ריטליקס – תנודתית מאוד עם נטייה לירידות שערים בשבועות האחרונים, איתות קניה יתקבל רק מעל רמת 9000 נקודת התמיכה ב 8600 חיונית בכדי לחזור לעליות.

חברה לישראל – אכן פרצה את רמת 90000 נקודות ואם תיתמך כאן תצא למהלך מחודש כלפי מעלה.

מכתשים אגן – חזרה למגמת עליות וראתה חוזק גם כאשר המעו"ף ירד.

כור – שוב נתקלה בהתנגדות ברמת 21300 והחלה לתקן כלפי מטה, איתות קניה יתקבל רק בפריצה של נקודה זו למי שבחוץ.

ישראמקו – כל עוד נתמכת מעל רמת 6.8 יכולה להתחיל מהלך עליות רציני כלפי מעלה.

סקירה שנתית - מכיוון שאנחנו לפני סוף השנה והגענו קרוב מאוד לרמת 600 הנקודות (שכנראה נגיע גם אליה) אני מצרף כאן את הסקירה השנתית הרחבה במלואה ללא שום שינוי (במיוחד לאלו שלא מכירים אותי הרבה זמן) אשר עלתה בזמנו בפורום שלי ונשלחה לרשימת התפוצה ב 7/11/2003 לפני יותר משנה למעט הקדמה טכנית ולא רלוונטית על השוק כיום לא על מנת לטפוח לי על השכם כי אם להראות לכם שאפשר בעיקר עם ניסיון וקריאת שוק נכונה, אובייקטיבית ועקבית לצפות את העתיד.

הסקירה כללה את נקודת מבטי דאז על המעו"ף שעמד על כ 460 נקודות וכבר אז טענתי בהודעה עוקבת שנראה את רמת 500 נפרצת עוד ב 2003 ואכן כך קרה יום לפני סיום השנה והשוק תוך חודשיים וחצי עלה כמעט בצורה רציפה עד לרמת 530 נקודות ב 20 בינואר ואז ומאז המשכתי לטעון בכל הזדמנות במשך כל השנה שנראה עד סוף השנה את רמת 600 נקודות שכולם חשבו עד ממש החודשים האחרונים שהיא נקודה דמיונית ותו לא ולא שיניתי את דעתי לרגע גם לא בדשדוש שהתרחש לא מעט חודשים ולא בתיקונים הגדולים כלפי מטה וגם לא שהשוק רק לפני חודשיים היה ב 520 נקודות והנאסד"ק היה עמוק למטה וכולם חשבו האמינו וכתבו שנרד מה 500 מהר מאוד.

הסקירה גם כללה דעה על כמה מניות שלדעתי יהיו בולטות בשנת 2004 ולדעתי דאז היו אמורות לתת 30% בממוצע כמצוין בסקירה ואכן כך היה ומתוך חמש המניות כור ולאומי עלו מאז כ 50% אידיבי פיתוח עלתה 30% דסק"ש עלתה כ 10% ובזק היחידה שבאמת אכזבה אבל באמצע השנה כתבתי כמה פעמים לאחר שהיו בה הרבה שינויים שההשקעה בה כבר לא כדאית.

חשוב לי להדגיש שהודעה זו לא נכתבה לצורכי הוכחה או משהו בסגנון ואני מזמין את כל החברים בעלי הניסיון להעלות סקירה משל עצמם לקראת השנה הקרובה (אני מתכוון לעשות כן) ולתרום את נקודת מבטם ביחס לשוק, גם ובעיקר, אם היא לא זהה לשלי ונוכל להפיק כך הרבה תועלת לטובת כולם...

בכל מקרה הלוואי שתהיה לנו עוד שנה קסומה כמו זו לפחות.

שיהיה לכולנו שבוע מצוין

סקירה זו נועדה על מנת לעזור לאנשים לקבל ראיית מבט אישית שלי לגבי השוק ולגבי כיוונים אפשריים שלו אך כותב ההודעה אינו יכול להיות בטוח בהתבצעות התרחישים המועלים כמו שאין שום דבר בטוח בשוק ההון בכלל.

לגבי כל המניות שהוזכרו לעיל אין באמור בהודעה זו המלצה או ייעוץ לקנות או למכור או לבצע כל פעולה אחרת במניות שהוזכרו, כותב השורות עלול להחזיק בחלק מהמניות המדוברות .

אין בסקירה זו משום המלצה לקנות את הנייר או למוכרו והעושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.

אין באמור לעייל משום ייעוץ או המלצה לקנייה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים.
https://2004-uploaded.fresh.co.il/2...11/67073775.doc
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר