לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2006, 23:06
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
סיכום היום השלישי

עבודה- כולם מדברים על חינוך חוץ משר החינוך המיועד (ברוורמן שדווקא הופיע בקדימה)
ליכוד- שוב תשדיר הבועות (צריך להזכיר לBB שכל המפלגות שהוא מזכיר היו מפלגות זניחות שלא הגיעו ל10 מנדטים?)
קדימה- מסר ברור שמעביר ברוורמן: עמיר פרץ לא קומוניסט (לא השתכנעתי, תגיד שוב, ושוב, ושוב...)
ש"ס- רק אני מתגעגע לתשדירים הקודמים עם רבבות החרדים בכנס של הרב עובדיה, השופר והקאברים לשירים ידועים? אם בא לכם להזכיר שהרב עובדיה אצלכם אז לחץ יש קלטת טובה- תבקשו מהם.
חץ- שוב הקלטת של אולמרט, שוב שני הבובות בלשכת הגיוס ובחתונה (ופורז- באמת שאין לי בעיה עם נישואים אזרחיים, הבעיה שלי היא שעדיין לא מצאתי כלה אז אתם לא רלוונטים)
דע"מ/רע"מ/בל"ד/חד"ש- תשדירים בערבית שלא הבנתי מילה אבל קיבלתי צמרמורת שמישהו שם דיבר על נצרת עלית וכרמיאל
צדק לכל- והרי הודעה לאדון שלוסר: יגאל עמיר רצח את רבין, חבל שתבזבזו את ה10 דקות שלכם על אותו מסר בכל תשדיר.
ישראל ביתנו- נייט נתניהו, נייט אולמרט, דא ליברמן
הירוקים- כמו צדק לכל אפילו לא דקה של משהו שעדיין לא ראינו ביומיים הקודמים
חרות- יום שלישי והמילה טרנספר מסרבת להאמר
חזית יהודית- איך הזמר ששר על בטי בם ועל רוצי שמוליק פתאום מספר לנו שמרזל הוא ג2ר ג2ר וכדאי לבחור בו?
מרצ- שוב הזרעונים, שוב הכותל, שוב ביילין מחייך למצלמה. דווקא מהם ציפיתי ליותר לנוכח היומיים שעברו וקמפיין שלטי החוצות
,לחם- ישראל טויטו בגישה לוחמנית נוסח רפי גינת- התקשרו אלינו ונעזור לכם. ש"ס מעבר לפינה, תצטרכו יותר כדי לשכנע
גיל-בנתיים המפלגה היחידה שאני חושב להצביע עבורה: לא מראים עצים ונוף ולא תוקפים אחרים. מראים מספרים ונתונים והמציאות עגומה. 750000 גימלאים זה כוח עפ"י הבחירות. לא בטוח שכולם יצביעו עבורם. חשוב שיהיו בכנסת. אני איתם.
האיחוד הלאומי- אפילו הם מגזימים. אז נכון שיש אנשים שעובדים בשישי שבת אבל אני לא מאמין שיש כאלה שיעשו משלוחים כי למרות הכל עדיין יש לנו רגש מסויים לשישי בערב.
לב- קופץ למרקע איש עם שפם שמדבר במבטא רוסי ומבטיח שיהיה טוב אם נבחר בו. זה לא מה שליברמן עשה כמה דקות קודם?
צומת- מכתב מרגש לרשות השידור זאת לא תעמולת בחירות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר