כדורגל ישראלי - משחקי סוף השבוע הקרוב
ליגת העל - מחזור 8:
מכבי פתח תקוה - בני יהודה ת"א (שישי, 15:45, פתח תקוה - ספורט5+)
הפועל נצרת עילית - הפועל פתח תקוה (שבת, 14:55, נצרת עילית - "שלם וצפה")
מ.ס.ע אשדוד - הפועל חיפה (שבת, 18:45, איצטדיון הי"א באשדוד - "שלם וצפה")
בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב (שבת, 20:45, "טדי" - "שלם וצפה")
מכבי חיפה - הפועל באר שבע (ראשון, 20:35, קרית אליעזר - ערוץ 10)
הפועל תל אביב - איחוד בני סכנין (שני, 20:35, בלומפילד - "שלם וצפה")
ליגה לאומית - מחזור 8:
הכח רמת גן - צפרירים חולון (שישי, 15:00, וינטר)
מכבי אחי נצרת - הפועל רעננה (שישי, 15:00, עילוט)
הפועל עכו - עירוני רמת השרון (שישי, 15:00, עכו)
עירוני ראשל"צ - מכבי נתניה (שבת, 14:00, הברפלד - ערוץ 1)
מכבי הרצליה - הפועל קרית שמונה (שבת, 15:00, הרצליה)
הפועל כפר סבא - הפועל ירושלים (שבת, 16:50, לויטה - "שלם וצפה")
ליגה ארצית - מחזור 8:
הפועל מרמורק - השקמה/רמת חן (שישי, 14:30, מרמורק)
בית"ר שמשון ת"א - הפועל הרצליה (שישי, 15:00, רמלה)
עירוני טירת הכרמל - הפועל מג'דל כרום (שישי, 15:00, טירת הכרמל)
מכבי כפר קנא - הפועל אשקלון (שישי, 15:00, כפר קנא)
מכבי באר שבע - מכבי רמת עמידר (שישי, 15:00, וסרמיל)
הפועל רמת גן - עירוני קרית אתא (שישי, 15:00, וינטר)
ליגה א' צפון - מחזור 5:
הפועל ריינה - הפועל אסי גלבוע (שישי, 14:30, טורעאן)
מכבי עירוני שלומי - מכבי צור שלום (שישי, 15:00, נהריה)
הפועל כפר קנא - מכבי טורעאן (שבת, 14:30, כפר קנא)
הפועל כפר סמיע - הפועל בני ג'דיידה (שבת, 15:00, חורפייש)
מכבי תמרה - הפועל עפולה (שבת, 15:00, תמרה)
הפועל מקר - הפועל טובא (שבת, 15:00, ג'דיידה)
הפועל בית שאן - מכבי שפרעם (שבת, 19:00, בית שאן)
ליגה א' דרום - מחזור 5:
מכבי קרית גת - עירוני אופקים (שישי, 14:30, קרית גת)
מ.ס. כפר קאסם - הפועל בני לוד (שבת, 14:30, כפר קאסם)
מכבי שעריים - מכבי יבנה (שבת, 15:00, שעריים)
הפועל ג'לג'וליה - הפועל מבשרת ציון (שבת, 15:00, ג'לג'וליה)
הפועל נחלת יהודה - הפועל קלאנסווה (שבת, 15:00, נחלת יהודה)
בית"ר גבעת זאב - הפועל כפר שלם (שבת, 15:00, גבעת זאב)
א.ס. רמת אליהו - בית"ר קרית גת (שבת, 15:00, רמת אליהו)
ליגה לאומית לנוער - מחזור 10:
מכבי הרצליה - עירוני ראשל"צ (שבת, 10:30, הרצליה אימונים)
מכבי פתח תקוה - מכבי תל אביב (שבת, 10:30, פתח תקוה אימונים)
הפועל תל אביב - הפועל פתח תקוה (שבת, 10:30, וולפסון)
מכבי נתניה - מכבי חיפה (שבת, 11:00, נתניה)
הפועל חיפה - בית"ר ירושלים (שבת, 11:00, קרית חיים)
מ.ס.ע אשדוד - הפועל כפר סבא (שבת, 11:00, איצטדיון הי"א באשדוד)
בני יהודה ת"א - מ.כ. נווה יוסף (שבת, 13:00, שכונת התקוה)
הפועל עכו - בית"ר נס טוברוק (שבת, 14:30, עכו)
|