לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2006, 15:07
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
איזה קטע מצחיק (והזוי)...

בזמנו אני קניתי את ה-2410 ב-1500 ש"ח בערך. שהם הביאו לי את ה-2510, היא עלתה בערך 1600 שקל (כ-100 שקלים יותר מהמדפסת המקורית שרכשתי). אין לי מושג איך בשנה האחרונה המחיר של המדפסת הכפיל את עצמו (בדקתי גם ב"פדנה" וגם ב"פלונטר"). קטע מוזר ביותר.

בתור אחד שהיו לו את שתי המדפסות, אני משוכנע שאין שום הבדל בין ה-2410 וה-2510 מלבד זה שאת המכסה של ה-2510 ניתן לנתק (כדי לצלום דברים שלא נכסנים למשטח הסריקה כאשר המכסה מחובר), והאפשרות לחיבור רשת אלחוטית. מבחינת שאר הנתונים, אין הבדל.

1. ראשי הדיו החלופיים עולים ב-DMO כ-199 עבור שני הראשים (צבעוני + שחור).

2. בראש ובראשונה חיפשתי מכשיר משולב שכולל פקס, והמגוון אז לא היה רחב כמו היום. היו מעט מאוד מכשירים שכללו פקס בעיצוב שמתאים לחדר פרטי בבית, ולא למשרד. מרבית המכשירים היו מגושמים ולא נראה היה לי הגיוני להכניס אותם לבית, כך שנתתי הרבה משמעות למראה בבחירה שלי. מעבר לכך, היה לי עד כה שתי מדפסות של HP שלא עשו לי בעיות מעולם, כך שהייתי מרוצה מהחברה. המחיר בזמנו היה ריאלי יותר. לשיקולים של חסכוניות בדיו לא נתתי אז הרבה חשיבות, אך אני לא מתלונן בנתיים על המדפסת - היא לא שונה בצריכת דיו ממדפסות שהיו לי עד היום (ואנו מדפיסים המון בבית). דבר נוסף שהיה חשוב לי, זה שיהיה צג גדול, צבעוני וברור במדפסת.

נערך לאחרונה ע"י RmSs בתאריך 11-03-2006 בשעה 15:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר