לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2004, 17:57
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
אני אשתדל לענות לכולם

נתחיל מהסרטן - ההחלטה שלנו התקבלה , היחיד שישנה אותה כרגע הוא הבן שלי אם הוא ידרוש דבר שכזה מאיתנו או יחליט לעשות את זה בעצמו כשיהיה ברשות עצמו , זה לא מסוג הדברים
שאני אעמוד בדרכו גם אם אני חושב אחרת , יותר חשוב שאני אדע לתת לו את התמיכה כשהוא
בוחר בצורה חופשית ללכת בכיוון מסוים ויהיה זה אפילו דבר שאני מתנגד לו בכל תוקף( למשל להיות כדורגלן ).

Rubber_Duck - הביא משהו שלא חשבתי עליו ואני לא יודע אפילו אתה שמת לב לזה בעצמך ,
מה שאמרת על העולה החדש גם אם לא אמרתם לו כלום עצם זה שאתה זוכר את זה גם היום
מראה משהו , אני לא בטוח מה. ולגבי השוואות אני לא חושב שאי פעם עשיתי משהו כזה אבל אולי
שווה לעשות על זה סקר לראות אם השוו או לא , יש לי הרגשה שזה יותר אגדה עירונית מאשר
מציאות שקרתה לכל אחד.

לstoned - הרעיון שלך לא רלוונטי - אני משער שרוב בארץ עדיין דווקא במצב הפוך , אני לא מחפש
לקיים דת אחרת , או להתנהג כמו בדת אחרת לא מחפש להיות דומה לאחרים בין אם הקבוצה היא כזו או אחרת ויותר מכל אני עצמי לא הולך לבצע ניתוח לשיחזור העורלה כי ניתוח קוסמטי זה רק איפור
זה לא איבר אמיתי והעיניין פה הוא לא המראה אלא התחושה , עור שיוסיפו לא כולל את העצבים שקיימים ב"גירסא" המקורית.
סה"כ זו לא הדת היחידה או העם היחיד שמקיים מילה לבנים אבל אני בטוח שגם אתה מתייחס
למי שמבצע מילת נשים כברברי/לא תרבותי/נחשל/פרימיטיבי/פטריארכי ולדעתי היית רואה גם
מילת גברים ככזו אם היא לא היתה חלק מהתרבות שלך(למי שלא הבין מילת נשים= כריתת הדגדגן)

מי שיחפש על מה לצחוק ימצא הרבה יותר דברים עוד לפני שיראה אם הוא עבר או לא עבר מילה
אני נימול וכמה מפתיע מצאו די בקלות על מה לצחוק עליי כשרצו ואני בטוח שעל כל אחד פה מצאו
על מה לצחוק כשרצו ובכל זאת על מי שנמוך/גבוה שמן/רזה חכם/טיפש או כל דבר אחר ששונה מהנורמה
יראו את השוני הזה עליו הרבה לפני שיחפשו מה יש בתוך המכנסיים.

סה"כ יש עוד המון בחירות שכנראה אנחנו נעשה בלי תמיד להתייעץ איתו שישפיעו עליו באותה מידה
וזה מתחיל למשל מבאיזה גן/ביה"ס הוא יהיה ומי בעצם החברה שהוא יהיה איתה אבל אלה
בחירות שניתנות לביטול/שינוי בדיוק כמו הבחירה הזו שכרגע היא אמנם בחירה שלנו אבל מה
שיהיה בעתיד כבר יהיה נתון לשיקול דעתו.

עצם זה שיש פה תגובות של אנשים שאומרים שהם לא חשבו על זה נותן לי גם איזושהי אינדיקציה , שיש
מי שלא רואה בזה בכלל אופציה גם אם הוא לא קרוב לדת.

הקישורים שהבאתי הם כמו שהם , אני לא בהכרח מאמין או מסכים עם כל מה שנאמר שם ואני
בטח לא פעיל במין קבוצה שכזו.

אני יודע עד כמה ההתנגדות לזה גבוהה כי דיברתי על זה עם הרבה אנשים פנים אל פנים , גם מי
שהסכים איתי(אני לא ממש מנסה לשכנע אף אחד ללכת בדרכי) , כשזה הגיע לרגע המכריע נרתע
כשהסיבה היתה לחצים משפחתיים (שהופעלו גם עליי) , מה זה אומר לי? כנראה שעדיין לא ממש
מוכנים לזה , אבל אני לא מתכוון לחכות לאף אחד.

כנראה שאני אצטרך להכין לי איזושהי תשובה מתאימה כי השאלה למה תגיע מתי שהוא
אם אני יודע להסביר את זה היום אני לא בטוח שאני יכול, לפחות לא לילד.

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר