לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2004, 15:02
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
"לא מאשרים לי החזר הוצאות למזנון"

מסרבים להתנתק: חברי ועדת הכנסת, שדנה היום בדרישתו של ח"כ יוסף פריצקי להתנתק מסיעת שינוי, נקלעו לקרב השמצות חסר תקדים בין הצדדים. פריצקי ביקש מהוועדה להכיר בכך ששינוי התפלגה ממנו, והוא זה שנותר במקומו. כדי להוכיח את טענתו סיפר פריצקי לח"כים כי בסיעה "לא מאשרים לי החזר הוצאות למזנון בכנסת". נציג הסיעה בוועדה, ח"כ רשף חן, לא התרשם מהדברים ואמר: "אם זה היה תלוי בנו פריצקי היה מורחק בכלל מהכנסת".

הדיון שהיה אמור לעסוק בענייני תקנון גלש במהירות לקרב מכוער, שלווה בהשמצות הדדיות. "אנחנו לא רוצים את פריצקי בקרבנו", אמר ח"כ חן. פריצקי סיפר שבאתר האינטרנט של שינוי כבר התנתקו ממנו בפועל. "באתר של הסיעה הם כותבים שיש להם רק 14 חברי כנסת. הם לא נותנים לי להשתתף בישיבות סיעה ואני לא מגיש הצעות חוק. בנוסף הם לא משבצים אותי בוועדות בכנסת, במעשים האלה הם בעצם התפלגו ממני".

ח"כ חן אמר כי בתוך זמן קצר יעשו שינויים בייצוג של סיעת שינוי בוועדות, בגלל פרישת הסיעה מהקואליציה. "אז נשבץ גם את פריצקי כחבר בוועדות". כאן למעשה יצא המרצע מהשק: שינוי לא רוצה להתפלג מפריצקי, כדי שלא יקבל את כספי מימון המפלגות להם הוא זכאי בתור סיעת יחיד. מדובר בסכום העומד על כ-700 אלף שקל בשנה. מצד שני בשינוי מעוניינים "לייבש" את פריצקי ולמנוע ממנו להשתתף בישיבות הסיעה.

"נכפה עליכם פתרון"

פריצקי ניסה כל דרך כדי לשכנע את חבריו לשעבר להיפרד ממנו. הוא אפילו הודיע כי הוא מוותר על השם שינוי ומוכן לוותר גם על כספי מימון מפלגות, בתנאי ששינוי תתפלג ממנו. ואולם בשינוי לא ממש התלהבו מהבקשה. "זה לא הכסף שלו והוא בכלל לא זכאי לכסף הזה", זעם ח"כ חן.

ואולם פריצקי יכול להתעודד מהתמיכה לה זכה בקרב חברי הוועדה. "הסיעה היא זו שהוציאה אותו מהכלל", אמר יו"ר הכנסת, ח"כ ראובן ריבלין, שנכח בדיון. "מי שמותח ביקורת על טומי לפיד פורש מהסיעה בכוח", העיר פריצקי. גם יו"ר הוועדה, ח"כ רוני בראון (ליכוד) מתח ביקורת על סיעת שינוי. "לא ניתן לכם להחזיק כאן מת חי. נכפה עליכם פתרון".

במהלך הדיון קרא פריצקי לעבר חן: "אני מוכן לוותר על כל כספי מימון המפלגות. תסכים להתפלגות". ח"כ חן ענה לו: "במקרה כזה אני צריך לבדוק את העניין". פריצקי לא יכול היה לייחל לתשובה טובה יותר. "אז על העיקרון אנחנו מסכימים, עכשיו בוא נתווכח על המחיר. הוא אמר".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/836/802.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר