לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2004, 13:54
  gh99 gh99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04

אני ביצעתי בדיקה דומה לפני כחודש עבור אחותי...

התשובות שקיבלתי היו שה 80 יותר טובה מבחינה טכנית.
ל 80 יש חיישן יותר גדול וטווח זום גדול במעט. מלבד זה יש לה שני מודים אישיים (מאפשרים לקבוע ידנית פרמטרים של הציליום ולשמור אותם כמוד).
ל 85 יש עוד מוד או שניים אוטומטיים ומוד אחד אישי.
מבחינת המסך המסתובב אני מוצא שהוא נוח מאוד, בעיקר לצילום בזוויות שאני לא מגיע אליהן. נצד שני יש הטוענים שהוא צפוי יותר לתקלות.

שתי המצלמות מצויינות לדעתי ולא נראה לי שבשימוש סביר תמצא הבדלים באיכות התמונה, כך שההחלטה צריכה להיות על הנוחות וההעדפה האישית.
אם אין לך בעיה עם המשקל ואתה חושב שה 80 יותר יפה (לדעתי דווקא מבחינת יופי ה 85 מנצחת ) אז הייתי מעדיף אותה.

הערה קטנה - למיטב ידיעתי קנון הפסיקו את ייצור ה 80 (הממשיכה שלה היא ה 95) כך שמה שנמכר הן מצלמות מהמלאי או מצלמה מחודשת, כך שתקנה רק במקום אמיןו ותבדוק את המצלמה (ויזואלית).

מבחינת קמרה אילת - קניתי שם שתי מצלמות ויש לי רק מילים טובות להגיד על החנות, אם כי לא נזקקתי עדיין לשרותי המעבדה של H4 (טפו טפו טפו), אז אני לא יכול לדווח עלהם.
אם אתה קונה שם, תוודא שהחוברת שאתה מקבל היא באנגלית ותשאל אם יש להם משהו בעברית (לפעמים יש).
אם אתה מתכונן לקנות כרטיס זכרון, תבדוק מחירים לפני כן באנטרנט כי אני לא בטוח שהם הכי זולים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר