לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 18:28
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
בזה אני לא כל כך בטוח.

בינתיים רק הרוויחו מכל הבלאגן פה. חוץ מזה עופות מתים בכל יום. עם כל הצפיפות והיחס המחפיר הם לא בדיוק
בני-אלמוות ואסור לשכוח את זה. תמותה מרובה שנצפית אצל עופות קורת בגלל רעל שמוחדר למים כדי להמית
אותן. חוץ מזה, עדיין לא ראיתי ממש הוכחות להתפשטות הנגיף בארץ או בכלל להיווצרות כל מוטציה של הנגיף
ככה שאני לא כל כך בטוח שהסכנה הזו כל כך רלוונטית לכל חיה שלא שייכת למחלקת הציפורים. הבדיקות שבוצעו
במעבדה ופורסמו בחדשות לא כל כך הגיוניות לדעתי כי כמו שאנחנו יודעים בדיקת דם לוקחת יותר זמן מ-24 שעות.

על כל מקרה, אני לא פוסל שום אפשרות למרות שכל העניין נראה לי מופרך.
מה שבאתי להגיד זה שלא צריך לרוץ ולהאשים מישהו על חוסר זהירות, יכולים להיות אלף סיבות להפצת נגיף
זה או אחר, לדוגמא, אם ציפור נגועה אכלה מהאוכל של התרנגולות והנגיף חדר לאוכל, או שהוא חדר למים,
או שציפור נגועה הייתה בטווח של 30 מטר או פחות מלול מסויים והנגיף עף ברוח, נוצות נגועות עפו ברוח,
ציפורים הגיעו לקרבת הלולים כדי לאכול זרעונים שהתפזרו או אפילו אם הן סתם חירבנו על הגג של הלול,
בקיצור לא חסרות דרכים.
אז לפני שנרוץ בהאשמות, כדאי לבדוק אם אפשר להצביע על הגורם להפצה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר