לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 21:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אם תראה לי תמונה, אני אתייחס אליה. עד כה הכל אצלך זה מפי החבר של הסוס, ולא מפי הסוס..

אני ממש לא חובב התקשורת, אבל לו באמת היו לוחמי צה"ל במעגל הראשון - התקשורת הייתה נורא
נורא מתלהבת להראות זאת (כדי להוכיח שבניגוד לטענות, לא הורחקו הלוחמים ממשימת העקירה,
מחשש סרבנות...). העובדה שלא הראתה - זה בגלל שלצערה לא היה מה להראות. היו אלפי נגדים
שהשתתפו, אבל זה לא הפתיע איש (ואי אפשר להאשים אדם שמאיימים עליו בפיטורין אם יסרב)...

לא יודע מה סיפרו לך, אבל בגירוש נעקרו פחות מעשרת אלפים איש. לא היה צריך "את כל הלוחמים".
לו הצבא יכול היה להתבסס על לוחמים, הוא היה עושה כן. למעשה, גם סדירים מהעורף לא גוייסו כמעט
למשימה, והועדפו אלה שניתן לאיים עליהם בחורבן כלכלי (אנשי קבע...). הסיבות לכך ידועות לחלוטין,
ורק מי שתומך בהתקפלות וברור שהיה הולך בשמחה לגרש אנשים מביתם, לא מבין זאת...

אני לא מצפה מאיש לסרבנות, מי שחשש ממנה זה דווקא צה"ל, שמתוך חשש מסרבנות בגולני, דאג
לפמפם להם חזק שהם בשום אופן לא חלק מהעקירה, אלא אמורים לעמוד מול ניסיון פלסטיני לשבש
ולפגוע.

ההערות על הימין והאינטרנט מרשימות מאוד. יש לי הרגשה שאי הכרת שיטת באדר-עופר תהפוך
לטרנד חדש בהתפתלויות השמאל ("מה זה לעזאזל הסכמי עודפים?"...).
צר לי שאתה מנסה לטעון שהימין מחקה את השמאל (שנחל תבוסה ב2003, ואח"כ טען כל הזמן,
שהרוב לצידו, רק בגלל שכמה פוליטיקאים מהימין עברו שמאלה מסיבות לא ענייניות...), אבל
לי אין עניין לטעון כך. הימין הפסיד בבחירות אלה, ואין לו על מי להלין מלבד על עצמו. לו השמאל ידע
לכבד את דין הבוחר (שבדר"כ מאז 1977 בחר בימין סוחף), באותה מידה שהימין יודע לכבדה, הקרע
בין ימין לשמאל לא היה גדול כ"כ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר