לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2006, 20:35
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
הזדמנות טובה להדיח את חלוץ

כשהתקשורת רוצה היא יכולה להשפיע באופן חיובי לטובת החברה

כל הכבוד, לכולם, לחייל, לתקשורת, לעורך הדין

ככה צריך לפעול. מספיק עם משטר הרומס את אזרחיו ושולל ממנו את זכויותיו. אני שמחה לראות שדבריםבאים על תיקונם ואני שמחה ששיטת "העורך דין שלי" הגיעה לארץ (באיחור, אחרי 15 שנים מארצות הברית). האזרח למד אם המדינה לא תגן עליו אז עורך דין יהיה לו שיגן עליו. וזאת רק לאחר שעורכי הדין בארץ למדו לתת הגנה כמו שצריך לאזרח השוכר את שירותיו. עד כה עורכי הדין היו מקבלים את שכרם אבל בעייתו של האזרח לא הייתה נפתרת. הקץ לטירנות ולדיכוי. ערכו של האזרח צריך להיות בעדיפות ראשונה, גם אם הוא חייל. המיליטריזם הישראלי מחפש תקדימים כדי להרתיע את הסרבנים. חובתו של חייל הוא להצדיע למפקד עליון אבל ללחוץ את ידו זה לא נוהל פיקודי אלה נוהל טקסי. טוב מאוד, שידעו כולם שמספיק אחד שהוא לא מרוצה, וכדי לא ליפול לידיו הוא צריך לדאוג שכוווולם מרוצים. וזה חל על כולם. לתת דוגמא ולא לדרוש מאחרים מה שהם אינם דורשים מעצמם. במיוחד במישור המוסרי.

אמת, סיפור מרתק עם החייל הזה, לא פלא שהוא מצטיין. לדעתי הוא עוד יחזור לצבא ויקבל את אות ההצטיינות בשקט וחלוץ ילך הבייתה בקרוב. נו, זה הרי ברור, חלוץ לא מרגיש נח עם שר מתלמד ומעמיר פרץ במיוחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר