לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 03:18
  שירלי2 שירלי2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
מדוע המלחמה בעירק איננה אינטרס ישראלי?

מה שחשוב בכל הנושא , זה איך זה משפיע על חיי היום יום שלנו.

יש שם נשיא בארה"ב עם שגעון גדלות ופנטזיות של איך לסדר את העולם , כאילו זה חיילים על שחמט.

הוא שוכח שהוא מתעסק עם בני אדם. הוא עיוור לכל דבר אנושי (לא אשמתו, ככה זה במשפחת בוש - יש להם עיוורון מוסרי)

בכל מקרה, המלחמה בעירק ומדיניות החוץ האגרסיבית של ממשל בוש משפיע עליי ועלייך.

למשל, קונדוליסה רייס הפרה הסכמים של ישראל שנחתמו מול הפלסטינים. - עכשיו , זה לא שאני מדברת איתך שערפאת ...או אבו מאזן הפרו.. אני מדברת איתך על מזכירת המדינה של ארה"ב... - זה בהקשר של הבחירות לרשות הפלסטינית (שלא ירוץ ארגון טרור או כל ארגון שלא מכיר בשיראל או בהסכמים קודמים איתה)- וכל זאת היא עשתה כי לג`ורג` בוש היה באותו רגע בעיות בדעת הקהל האמריקאי וגם מול העולם הערבי... אז בשביל אינרטרס רגעי היא שרפה אינטרס ישראלי - שזה אינטרס לטווח ארוך (בגלל לחץ המלחמה בעירק)

עכשיו מה המחיר שישראל נדרשה לשלם עבור המלחמה בעירק? המחיר היה עליית השלטון של החמאס, ואם תעיין טוב בהצהרות חאלד משעל וכל שאר "החבר`ה" כשהם עלו לשלטון -תבין מה ישראל נאלצה לבלום בזירה הבינ"ל בכדי להגן על אזרחיה.

ורק לפני כמה ימים היא עשתה זאת שוב, חירבנה על ישראל כמעט בקוורטט.

למה שאני אשלם מחיר כזה על המלחמה בעירק? בשביל מי ובשביל מה?

המלחמה הזאת איננה אינטרס של ישראל.

ב91, כשהיה נשק השמדה המונית. היה שווה. זה היה אינטרס ישראלי. לבשתי מסכה של אב"כ ואני לא מתלוננת....

הלכנו לועידת מדריד בתמורה, והיה גם ניסיון אומנם שנוי במחלוקת לפתור את הסכסוך ישראלי פלסטיני. - כל אלה היו מחירים שישראל נאלצה לשלם לאמריקאים בתמורה למלחמה.

היום זה לא אינטרס ישראלי. זה רק גורם לה כאב ראש מיותר מקונדי.כל פעם שהיא נכנסת ללחץ מדעת הקהל ...

למה אני צריכה מלחמה בעירק??? לא הבנתי עדיין. זה לא אינטרס ישראלי. קונדי מנסה להפוך את ישראל (תסלחו לי על הביטויי) ל"זונה של המלחמה" מבחינה של המחיר שהיא צריכה לשלם כל פעם שאמריקה מתיצבת מול "לפצות את הערבים" -אבל מנגד זה בכלל לא אינטרס של ישראל המלחמה - אז למה שאני אשלם את המחיר?

- כל פעם שקונדי "לרצות את הערבים" היא חוגגת על ישראל - אבל מנגד ישראל לא מרוויחה כלום, כי המלחמה איננה אינטרס ישראלי. אין נשק להשמדה המונית, לא היה מעולם במלחמה הזאת. אין לישראל אינטרס, לפחות לא שהמלחמה תמשך.

וזה הקשר. מנהיג העולם החופשי משפיע על כל אזרח בגלובוס. בעיקר כשהצבא שלו צועד על קיבתו במזרח התיכון... יש השפעה גם על ישראל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר