לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2006, 10:33
  gremlinx gremlinx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.01
מעוניין בדעתכם

מצטער על הסיפור שאני אכתוב אבל הוא חשוב להבנת התמונה
אתמול עשיתי "קניות" בזיגזג 2000 וב SLG (היבואנים של COOLER MASTER)-חייב להגיד שהקנייה הייתה נורא נחמדה ואנשים נחמדים ואדיבים שהסבירו לי המון .
בכל מקרה קניתי את הביג טייפון את הזלמן VF700 את ה BLUE ICE ,משחה טרמית וקירור לזיכרונות.
אתמול התקנתי הכל ואחרי שהתקנתי המחשב לא נדלק.
התברר בדיעבד שאיכשהו שרפתי את הלוח .
הלוח היה לוח של אסוס P4s800dx או משהו כזה,מעבד בסוקט 478 פנטיום 4 פרסקוט 3 גה"צ
אני לא שוקל אולי לקנות לוח אם אחר במקומו אז מה אתם ממליצים? (אין לי ממש בעיה של מחיר אבל לא צריך פיצ'רים אלא רק שיעבוד),יש על הלוח זיכרון של 1ג"הצ ג'נרי .

עכשיו השאלה האמיתית ,מכיוון שהמחשב הזה כנראה לא יעבוד שוב אצלי(אני מתכנן לקנות לוח ולהביא אותו לאחותי),אני מתלבט מה לקנות בשבילי.
התקציב שלי הוא עד 5,000 שקל.
אני בגדול מתכנן לקנות ב SLG. אני לא מתכוון כנראה לשדרג את המחשב בעתיד כי אני נכנס לאונ' באוקטובר ככה שאני רוצה מכונת משחקים עד שאני משתעבד ללימודים ושבלימודים זה פשוט יעבוד(אני פשוט חושב שמחשב ב 5000 שקל אין סיבה שלא יעבוד)
מה שאני צריך בעצם זה רק לוח,מעבד,זיכרונות וכרטיס מסך. ספק כוח יש לי 430 של קולר מאסטר ומארז יש לי סטאקר של קולר מאסטר וקירור יש לי את הביג טייפון.
המליצו לי ללכת על כפול ליבה של אינטל ולוח של גי'גה בייט או DFI וכרטיס מסך X1800 .
מה דעתכם,אשמח לדעות בזמן הקרוב כי אני ממש רוצה להזמין אותו.
אני קורא המון בפורום וכותב מעט,וראיתי את כל הדיונים על AM2,אבל שאלת השאלות זה האם כדאי לי לקנות כרגע 939 בידיעה שאין סיכוי לשידרוג ותאימות רק ל DDR או לקנות אינטל 775 ב DDRII עם סוג של אפשרות שידרוג.
בבקשה דעתכם,תודה מראש,אור

לא מעוניין לעשות OC למחשב,לפחות לא בזמן הקרוב ככה שמבחינת זיכרונות אני לא ממש רוצה לגעת במתחים ובתיזמונים.מעדיף משהו איכותי.
עוד שאלה שמבדילה בין ה 939 ל 755 ,מה ההבדל מבחינת ביצועים\מחיר בין 2 של 1 ג"ב ב DDR ו ב DDRII ,שווה את הכסף? כי 1 ג"ב אני לא אקנה אלא 2.

מבחינת חלקים,אני לא מוגבל רק ב SLG כי הם יכולים למכור לי בערך הכל מקסימום אקנה חלקים מ LOGICPC או ZIGZAG2000

נערך לאחרונה ע"י gremlinx בתאריך 01-06-2006 בשעה 10:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר