לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2008, 16:20
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
להבדיל מספורטאים מצטיינים (אם הם כאלה מצטיינים איפה המדליות?), דוגמגישות וסתם דתיים שלא נהנים משום הקלות או קיצורים...
ספורטאים מצטיינים? פיקציה עלובה. אני לא חושב שכל נער שיודע עם איזה צד של הרגל בועטים בכדור (הישג שאפשר לאלף כמעט כל יונק לבצע, וגם חלק מהחרקים והעופות) צריך לקבל איזה שהוא יחס מועדף. ואת העובדה שהצבא "מפריע" לו בקריירה המזהירה שלו בהזעה על דשאים תמורת סכומים הולכים וגדלים ממש לא מעניין אותי. הצבא מפריע לקריירה לא פחות גם לתיכוניסטים מוכשרים בתיכנות, ואלו לפחות יתרמו משהו למדינה בהמשך הקריירה שלהם.
אסייג ואומר שאין לי בעיה אפילו עם פטור מלא לאוכלוסיה זעומה ומובחרת תמורת שירות לאומי משמעותי. מצידי שעשרה כדורגלנים בשנה, חמישה סייפים וחמישה עשר שחמטאים (תחום שבו יש לישראל הישגים גבוהים בהרבה מכדורגל) ימשיכו בקריירה שלהם ויתנו שיעורים ואימונים לילדים באיזורי מצוקה.
כנ"ל לגבי כאלו שתורתם אומנותם - אין לי בעיה לתת פטור לנבחרת של תריסר העילויים הגדולים בעולם התורה. יודע מה? אין לי אפילו בעיה עם ה-400 שסיכם החזון איש מול בן גוריון.
ואם זה לא מספיק למישהו, אז לדעתי במידה והיו מהלכים בינינו יותר מ-400 עילויים עוקרי הרים וטוחניהם זה בזה כריש לקיש - כל הדיון מיותר כי ביאת המשיח ותחיית המתים היו מעמידים בפני צה"ל פוטנציאל כ"א עצום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר