לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2004, 20:24
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אמממם תראה...

אני באמת לא פסיכולוג או משהו כזה אבל ממה שכתבת אני חושב שאתה באמת רוצה קשר יותר רציני איתה אבל אתה מתכחש לזה כמו שכבר כתבו וזה באמת בעייה ( אני בטוח יש לך את הסיבות שלך לרצות רק להשאר ידיד שלה אבל בכל זאת .....)...... לפי דעתי אתה צריך לשבת עם עצמך ובאמת באמת להחליט מה אתה רוצה ממנה אם אתה רוצה להיות יותר מידיד שלה הדבר הכי הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לדבר איתה על זה ולספר לה את כל מה שאתה מרגיש זה אומנן הכי קשה שיש אבל זה נורא משתלם וחוסך המון אי נעימויות בעתיד... ואם אתה תחליט שאתה רוצה רק ( רק! ) להיות ידיד שלה אני מציע לך שבאמת תנסה קצת להתרחק ממנה בתקופה הקרובה כלומר אל תיזום איתה דברים ותנסה לשמור קצת מרחק ממנה ואני בטוח שאחרי זמן קצר אתה תרגיש שאתה תוכל לחזור ולהיות ידיד טוב שלה מבלי לפתח כלפיה ציפיות או כדומה...... אני חייב להגיד שלי זה היה ככה שיש לי ידידה עכשיו שפעם היינו באמת ידידים טבים והתחלתי להרגיש כלפיה רגשות שלא רציתי להרגיש כלפיה כי ידעתי שאין לי שום סיכוי שיצא לי איתה משהו אז תפסתי ממנה מרחק לאיזה שבוע שבועיים בערך עד שהפסקתי כבר להרגיש משהו ואז שוב חזרתי להיות ידיד שלה כי היא באמת היתה ידידה נפלאה והיה לי חבל לאבד אותה....
מקווה שעזרתי.... ובהצלחה עם מה שתחליט ואל תשכח לעדכן אותנו !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר