לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2006, 18:14
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
כללי ערב טוב לכולכם , קצת על המציאות היום - יומית

הנושא שעליו אני הולך לדבר הוא תאונות הדרכים ,
אשכול זה ינעל ויעוגן לאחר פירסמו לאחר תיאום עם הנהלת הפורום {ביטיס}, מטרתו היא אך ורק לגרום לכם לקרוא להפנים ולהקשיב ולא להגיב
מכיוון שלא משנה כמה תנסו לחפש אשמים או לטעון אשמה , דבר לא יעזור , הגורם המוביל לנושא זה הוא הגורם האנושי - כך זה היה וכך לדעתי זה ישאר
איכשהו אני אנסה לקשר בין הנושא הזה לבין היותכם מלש"בים
היום לפני כמה שעות
- נהרג על כביש הסרגל , נער בן 19, מלש"ב בדיוק כמו כול אחד ואחד מיכם
התאונה הייתה כאשר הנהג תושב אחד המושבים בעמק נסע ביחד עם אחיו בן ה 17 בהגיעם לצומת מרומזרת שלא פעלה בגלל הפסקות החשמל ,אירעה התנגשות חזית-צד בינו לבין משאית
התוצאה הייתה קשה מאוד , הנער נהרג בו במקום אחיו נפצע בנוני
שיקול דעת נבון של אחד הנהגים היה מונע את התאונה , מכיוון שידוע לכול מחזיק רישיון שכאשר אין רמזור מצייתים לתמרורים

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaN...9015_184,00.htm

- יום ו האחרון , אותו תסריט , בן 19 תושב אחד הקיבוצים בעמק אף הוא מלש"ב ,מצא את עצמו בתוך עמוד חשמל כתוצאה מכך נהרג במקום

מכאן המסר שלי לכולכם
- כולכם כאן מדברים על קרבי , על המאמץ המוטיבצייה הרצון והיכולת להגיע להכי קרבי שרק אפשר
מידי יום , יוצא לי לקרוא בזמן הפנוי להגיב ולפעמים לצחוק על מה שאתם כותבים - מכיוון שאיך שלא נהפוך את זה , גם אני הייתי כך כמלש"ב
תארו לעצמכם מה היה קורה , אם אחרי כול המאמץ השאיפות וכול הדיבורים הייתם מוצאים את עצמכם חלילה נפגעים בגלל תאונה אדיוטית,
מה אז היה קורה - איתכם או עם החברים שלכם והחמור מכול עם היקרים לליבכם { משפחה וכ"ו } ?
המושג הראשון שכול נער מתבגר לומד הוא לפעול "בשיקול דעת " .. גם בבי"ס , גם לאחר מכן כלובש מדים וגם בחיים בכול יום ובכול רגע נתון ,
גם אתם מחזיקי הרשיון ,מלשב"ים וחיילים כאן , זכרו תמיד :
ההרוגים בכבישי ישראל הם מזמן אבל מזמן קורבנות כמעט כמו טרור ומלחמות ..
והם לחינם ממש לחינם , בשנייה אחת של היסח דעת או שיקול דעת שגוי התוצאה יכולה להיות איומה וזירת האירוע כזירת קרב
תנהגו בחוכמה , תהיו שקולים ונבונים זכרו תמיד שבזמן חופשה לפני או אחרי גיוס ההורים נפרדים מיכם ומתפללים שתשובו בשלום מהבסיס, די להם הדאגה הזו אין צורך לגרום להם דאגה נוספת מעצם היותכם נהגים בכבישי ישראל
גם צה"ל שאתם בעצם "רכושו" מהרגע שגוייסתם מייחל לכך , ואינו מוכן לקבל מוות מיותר כזה
ואם תשאלו אותי, מפקד טוב יעדיף כמובן להחזיר את כול חייליו הבייתה בשלום , לזה הוא מאומן ולכך הוא מוכשר , אין לו את הכלים להתמודד עם מוות כזה מיותר כגון תאונת דרכים

הרוגים בכבישי ישראל מספרם עולה - המלחמה הזו רחוקה מלהסתיים וכמעט כול תאונה מסתכמת כהגדרת כוחות החירום "אשמת הגורם האנושי"
אל תתנו לשום מטורף על הכביש לגרור אותכם לטעות שמסוגלת להגמר כקטלנית
כולכם כאן :
זכרו כול הזמן שבמלחמה זו אין מנצחים ואין גם אוייב , אין לכם שום יעד מבוצר לכבוש או להכנס בלש"ב באיזה בית
במלחמה זו מנצחים אך ורק אלו שמפעילים
שיקול דעת נבון ובוגר !

שמרו על עצמכם ובהצלחה לכולכם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר