לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2006, 15:59
  SIGAL* SIGAL* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.06
אני ממש אוהבת את התשובות שלך, מזל שהגעתי לכאן

התשובות שלך כל כך לעניין וכל כך לא מתחמקות. יש לי ניסיון בפורומים, שעונים כדי לצאת ידי חובה, כשלמעשה המטרה הבלתי מוצהרת, זה למעשה לרכוש קליינטים מקהל הפונים בפורום. שם כל תשובה ניתנת בליווי הודעה - תפנה ליועץ, כדי שייעץ לך ולמטה, כמובן, איך אפשר לא, כתובת המייל של אותו רואה חשבון....(מתנצלת אם אני מביכה אותך עם מה שאני אומרת, או יוצרת עבורך איזה מצב לא נעים)

בסך הכל אני מבינה, זה טבעי ואין בזה משהו אסור לפרסם את עצמך ולהציע את עצמך, אבל התשובות תמיד קצרות ותמיד אתה יוצא יותר מבולבל משהיית, ולעולם לא יענו מעבר לשאלה שנשאלה, גם אם היא מעלה סוגיות נוספות בעצם השאלה.

לגבי תשובתך, אני לא חשבתי לבקש החזר של שכר דירה, כי כבר שמתי לב, שהנושא לא ממש סגור אצל חלק מרואי החשבון, חלק אומרים תדרשי וחלק אומרים שלא. כשאני אומרת, שיכול להיות שתהיה אחר כך בעיה עם הנושא, מבטלים את זה. לכן אמנם רשמתי את ההוצאה כאן בהודעה, אבל מבחינתי אני לא מתכוונת ולא התכוונתי כלל לדווח עליה, כמו עניין הארנונה.

בכל מקרה תודה וכמו שמישהו אחר כבר כתב כאן אני שומרת לעצמי את האפשרות להמשיך ולשאול?
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר