לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2006, 21:57
  fyfy fyfy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.06
רכישת לוח אם

שלום לכולם ותודה מראש לכל מי שיוכל לסייע!

אני מעוניין לשדרג את המחשב ולקנות לוח אם, מעבד וכרטיס זכרון של ג'יגה.

אני מתלבט איזה מוצרים לקנות...
בין מעבד ASUS מדגם P5LD2 SE במהירות 1066 MHZ... בתוספת המעבד החדש של א. פנטיום
930 3.0 GH זכרון מטמון 2x2 , או אולי מעבד דואל קור של AMD עם לוח של GIGABYTE או אולי של אינטל, לא יודע... אני כבר מתחרפן....
ההוא אומר לי ככה ... זה אומר לי ככה.... לא קיבלתי תשובה ברורה מאף אחד!
אני צריך מחשב למשימות כבדות... של כמה אפליקציות בו זמנית... כגון תוכנה שיתופית ברקע ותוכנה גראפית כבדה ברקע וגם נגיד אולי דפדפן וכו'....
אני יודע שלצרכים האלו לשם עבודה שותפת אני זקוק אולי לנתונים יותר גבוהים, אבל הנתונים נבחרו פחות או יותר לפי התקציב...
אני באופן אישי כבר שנים עובד אם לוחות של ASUS... ואני די מרוצה. פתאום אני שומע אנשים שאומרים שהאמינות שלהם ירדה, חברות מסוימות שלא מרוצות מהשירותים שלהם, אנשים שהלוח נשרף להם אחרי שנתיים.
מה עוד שהמעבדים של AMD והלוחות של גיגה בייט זולים יותר, אך האם הם גם מספקים את הסחורה כראוי???? האם זה עונה לצפיות???
כיום יש ברשותי מחשב די חדש יחסית, מעבד א.פנטיום 3 ג'יגה הרץ, זיכרון 512 מ"ב, לוח של ASUS P4S800 MX, לא רע הא? אז למה אני משדרג? משום שהמחשב עובר לאמא שלי שזקוקה לו ואני קונה חלקים חדשים.... אבל למה בעצם אני מספר לכם את זה??? טוב .. סליחה... זה לא משנה...
ביקצור אלו היו הנתונים עד היום, (נתונים לא רעים כפי שאמרנו) ואם כל זאת אני משדרג, אז תבינו שאני רוצה להרגיש את ההשתדרגות בביצועים ולהקל על החיים בצורה משמעותי עד כמה שאפשר פחות או יותר סביב הנתונים שציינתי בתחילה...
סליחה על אריכות הדברים ושושב תודה לכל מי שיוכל להתייחס אליהם! (ואם אפשר בעברית לא יותר מדי מסורבלת...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר