לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2006, 16:41
  שמוליקב שמוליקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.06
הלוואי שכולם יפלו רק נפילות קטנות כמוני

נכון, הכל עניין של היצע וביקוש. בדרך כלל הפשרה היא על המחיר ופחות על התנאים לפחות מצד השוכר. הכל נתון למו"מ ולגבי פירוק הארון אני באמת חושב שכל בר-דעת צריך להבין שאם בעל הדיה התפשר והסכים לפירוק חובה עליו להרכיב חזרה. במיוחד כשהארון טוב ופשוט במקרה זה השוכר הביא איתו ארונית משלו והבעיה היתה סה"כ בעיית מקום ולא איכות. לכן כפי שכתבתי בפעם הבאה במקרה של פשרה לגבי פירוק צריך שיהיה מובן לכולם שיש צורך להרכיב חזרה. כתבתי את זה לטובת כולם. סה"כ יש לא מעט כאלה שמציצים בפורום.
כנ"ל לגבי דייר חלופי. מעולם לא חתמתי אני על חוזה שבו צויינה במפורש האופציה לדייר חלופי. בפעם הראשונה שהשכרתי את דירתי חתמתי על אופצייה כזו. בזמן החתימה אם הייתי חושב שזה מחייב אותי להעביר את הדירה באותם תנאים לא הייתי מסכים להכניס את האופציה הזו בדירה הזו. במיוחד לאור העובדה שהמחירים באיזור כבר אז היו במגמת עלייה. לי אישית נראה הגיוני שהמחיר בו אפשר להשיג דירה זה המחיר שהדייר המתפנה צריך לבקש כאשר הוא מבקש להתפנות לפני מועד פקיעת החוזה. לכן גם לא ניסיתי לעשות משחקים של: "הדייר שהבאת לא מוצא חן בעיני". טעיתי, העמדת אותי על טעותי ואני מטעויות משתדל ללמוד.

חתמתי כבר על חוזה חדש עם דייר חדש. במידה וירצה ארכיב לו אני את הארון חזרה. אין בחוזה רישום על אפשרות עזיבה באמצע. כששאל אותי השוכר על כך עניתי לו שבמידה וימצא דייר חלופי לפרק הזמן שנותר אין בעייה מבחינתי. לא הזכרתי את נושא המחיר. ברור לי שבמידה והמחיר יעלה (לא לקחתי את הדייר שהציע את המחיר הגבוה ביותר וקריטריון המחיר הוא אחד הפרמטרים) לא תהיה בעייה למצוא דייר חלופי. הבעייה היתה ותישאר מספר החודשים שייוותר לקיום החוזה. במידה ומספר החודשים יהיה קטן במיוחד המחיר לא ישנה ויהיה על גבול הבלתי אפשרי למצוא דייר חלופי.

שוב תודה על המענה המהיר.
מכל מלמדי השכלתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר