לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2006, 00:28
  krukshenks krukshenks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
אני יכול לתת דוגמאות שהיו לי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Flight Attendant
אני אשמח לשמוע במה נתקלת ומדוע אתה חושב ככה.
תסביר קצת יותר מה חווית שאוכל להתייחס.

1. טסתי לפני כ3 שנים למינכן באל על - עשינו שירות טרום טיסה והיינו 4 אנשים - המטוס היה מטוס 757 - כלומר, 3-3. אז במקום לתת לנו 2-2, נתנו לנו 3-1 למרות שהקדמנו והגענו בשירות טרום טיסה. כלומר, גם הקדמנו וגם לא יצא לנו מזה כלום. צר לי להגיד לך, אבל זה לא קרה לי בחברת תעופה אחרת
2. אם אתה לא מעוניין בשירות טרום טיסה או שאתה גר רחוק מת"א - אתה צריך להגיע 4 שעות לפני הטיסה. הסיבה לכך, היא תור ארוך בגלל שיש רק 12 דלפקים לכל טיסות אל על בניגוד לחברות תעופה זרות שיש להן 4-5 דלפקים ואפילו 6 אם זה מטוס גדול לטיסה. הדלפקים האלה של אל על הם יוצאים אולי 1-3 דלפקים לטיסה.
3. טסתי מניו-יורק לת"א לפני חודש ולמרות שהגעתי ראשון לצ'ק-אין (5 שעות לפני ההמראה) דיילת הקרקע הציעה לנו מושבים בשורות הראשונות של מחלקת תיירים - אבל שוב פעם, רק 3-1. אמרנו לה שזאת טיסה ארוכה ושהגענו ראשונים אז איך זה הגיוני אז היא אמרה לנו שיש לה רק בשורה 59 (זה היה בואינג 744) כלומר שורה לפני הסוף. חשבנו שזאת שורה בסדר אבל בסוף תוקעים את כל הדתיים - ומהר מאוד הדיילים התייאשו מלעבור במעבר אחד אבל במעבר השני עברו חופשי - כלומר: בצד אחד עברו כל הזמן ובצד השני עברו פעם ב... . אז עכשיו, אני שלמתי בדיוק כמו האלה בצד השני אבל קבלתי שירות פחות טוב - בגלל הדתיים. אני לא אומר לכם "אל תעלו דתיים לטיסה" אבל אל תתנו לדתיים לפגוע בשירות
4. כמו שאמרתי, טסתי מניו יורק לת"א לפני חודש - הזמנו כרטיסים לטיסה שיצאה בערך ב-8 בערב, אבל 8-9 ימים לפני ההמראה קבלנו טלפון מסוכנת הנסיעות שהטיסה התעכבה ל-00:00 בלילה בגלל שלא היו מספיק אנשים שרכשו כרטיס טיסה לטיסה הזאת אז מזגו אותה עם טיסת חצות - עם כל הכבוד, אני קונה כרטיס טיסה לטיסה סדירה והטיסה מתעכבת ב-4 שעות?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר