לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2006, 21:27
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
היי

טוב, אני אגב ישר לעניין.
כמו שהכינויי מלמד באתי מקרבי (אני אחריי צבא). מחי"ר. אז מה שאני כותב - זה מניסיון אישי.

"אני נחוש להצליח בחיים בכללי ובמיוחד מבחינה כלכלית, בגלל זה אני יודע שקרבי לא יתרום
לי לנושא בכלל"

קודם כל, אני אתחיל מהבחינה הכללית. מבחינת קריירה - זה ממש לא משנה מה עשית בצבא. החל ממש"ק ממטרות ועד לשייטת 13. רוצה להיות עו"ד? סבבה. לך תלמד. באוניברסיטה משנה להם מה עשית בצבא? לא. משנה להם הציון. זה בקשר לקריירה. בקשר לעבודה אחריי צבא... תתפלא, עם רקע קרבי - יש הרבה יותר עבודות לאחר צבא, מאשר בלי. כי יש לך את כל הדברים, כמעט, שמוצעים לג'ובניקים + אבטחה.
אני, לדוגמא, כבר למעלה משנה באבטחה. והמשכורת? מעולה. באמת מעולה. יחסית להמון עבודות.

מבחינת הצלחה בחיים. לא חשוב כמה פעמים אני אומר את זה או אחשוב על זה - זה רק יתחזק.
אנשים, אחריי הצבא - מתחלקים ל4:
אלה שהיו בקרבי, אלה שהיו לא-קרביים, אלה שעשו שירות לאומי, אלה שלא עשו צבא בכלל.
אפשר לראות את זה על אנשים. ונכון, כל אחת מהמסגרות, בערך, עיצבה אותם בצורה שונה ונתנה להם להתמודד על לחצים שונים. אבל, אני תמיד מצאה חן בעייני אנשים שעוצבו בקרבי. פשוט, שם, אתה תתקל בדברים שלא תתקל בהם בשום מקום בחיים. לטוב ולרע.
אז, אם תהייה ג'ובניק תוכל יותר ללמוד. נגיד. אתה תלמד רק בשום השירות - דבר, שאפשרי גם ללוחמים. למען האמת, לוחמים משלמים פחות, במאות שקלים פחות, על קורס פסיכומטרי, מאשר ג'ובניקים.

אני ממש לא חושב שקרבי זה בלאי. לפעמים,(טוב, נו, הרבה,) זה שוחק ומשעמם רצח.
אבל, כשאתה תופס חגורת נפץ במחסום - או לוכד מחבל בדרך לפיגוע או נכנס לקסבה בשכם, אז, אתה בטח לא מרגיש בלאי בלאי בלאי, נכון? פתאום, אתה מרגיש גבר-גבר, אהה? כל עבודה היא משעממת בסופו של דבר. שגרה זה רע.

אבל, אם הייתה לי האופציה לבחור, במצב שלך, ואחריי שאחזתי בשתי קצוות המקל, הייתי הולך על קרבי. בפירוש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר