לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2006, 09:27
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
עבודה מאוד פשוטה

מי דיבר על זמן? אם ידעת עברית (מה שלא נראה על פי שגיאות הכתיב) או הבנת הנקרא, היית רואה שכתבתי ש"מומחיות" נמדדת "בידע נרחב לגבי פלאש".
ציטוט:
אם מישהוא למד פלאש במשך חצי דקה וניצח באתגר אז הוא מומחה, הזמן בכלל לא משנה
(מישהו*) פחח... את זה תעשה כשאתה תהיה מנהל (very unlikely). כרגע, מי שאני חושב שמגיע לו "מומחה" – מקבל. באתגרים העבודות שמוצגות מאוד בסיסיות ופשוטות, הן אינן מדד לידע וודאי שלא לידע נרחב. מה גם שיכול להיווצר מצב בו יש מעט מאוד משתתפים באתגר או שהם אינם בעלי ידע רב וכך, משתתף יקבל דרגה שאינה משקפת.

ובלי קשר, נראה לך הגיוני שגולש יקבל "מומחה" וכעבור חודש, כשהאתגר הבא יסתיים, הוא ילקח ממנו ויעבור לאחר? פתאום הוא כבר לא מומחה? איזה פטנט! אמרו לך פעם שאתה חכם? (כנראה שגם לא יגידו)
ציטוט:
מומחה אמורים לתת לאדם שמראה ידע
. לא, מומחה אמורים לתת לאדם שהוא בעל ידע רב בפלאש ובעל שליטה גדולה ב-ActionScript.
ציטוט:
צל'ש אמורים לתת לאדם שעוזר.
אתה שוב טועה. אפילו על פי Abrasha70, צל"ש ניתן לאדם שעוזר לרוב ו\או משקיע בפורום בצורה בלתי רגילה ו\או זוכה באתגר.
ציטוט:
באתגר מראים ידע או עוזרים?
לא זה, ולא זה. בעיקר מעבירים את הזמן ולומדים מעט.
ציטוט:
ובקשר לדיון של עם רועי, אני מתפלא שלא הבנת לבד, הוא לא מאושר מקח שלקחת לו את המומחה בגלל שהוא לא הבין על מה אתה מקשקש
(מכך*) הבנתי, לאחר שבאר את עצמו. הבנו כבר שאתה לא גאון, בלשון המעטה, בהבנת הנקרא. בסוף הודעתי האחרונה כתבתי:
ציטוט:
ידע שלא צוברים ביום, בשבוע או בחודש
"קולרוי" כתב בהמשך:
ציטוט:
וכזה שגוזלים אם לא מבינים מילה
. כלומר, הוא התיחס ל"ידע" כביכול. ואני לא מדבר כלל על הניסוח הגרוע של המשפט.

בכל מקרה, לא מזיז לי כל כך אם הוא "מאושר" או לא. על פי שקול דעתי, הידע שלו לא מספיק לקבלת דרגת "מומחה" ואני לא אפרט כאן מדוע. אם הוא ירצה, הוא יפנה אליו בפרטי.

זה שאתה חושב שזה בגלל מקרה מסויים וספציפי זו כבר בעיה שלך. אתה צריך להבין שזה לא עניינך כיצד אני נוהג אם משתמש כזה או אחר. יש לי את השיקולים שלי שאותם כנראה לא תוכל להבין.
ציטוט:
אתה הרבה פעמים חושב שזה הפורום המקצועי לפלאש ומתפלאנשכאשר אתה מדבר על as 3 או תחנות מונחה עצמים לא מבינים אותך
(תכנות*) תראה לי פעם אחת שכתבתי לכם משהו בActionScript3 או בOOP?, בשבילך,gotoAndPlay נחשב לפסגת התכנות. יש כאן גולשים שהם קצת, קצת, מעל לרמתך. המעוניינים ללמוד מעט מעבר ל-gotoAndPlay , או כל הדברים שאתה נוהג להשתמש בהם שכלל לא נחשבים לתכנות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר