לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2007, 18:41
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
השאלה מה נוח לנו הירוקים שלא לספור כ'בזבוז ירוק'...

X מסיבות פרידה לאל"מים, תחזוקת 5 בריכות בתקן מציל בסדיר, פייפר למב"ס וכו' - עולים הרבה אבל הסכום לא מכפיל עצמו אם אנו חוזרים על הדבר בכל שנה מחדש.

בזבוז ירוק: קצת עצוב ותמוה - אבל מפקדת הצבא הירוק והחסכני נמצאת על אדמת הנדל"ן היקרה בארץ. מגדלים מפוארים נבנו במקום בו עלתה בנייתם פי כמה אילו היו נבנים כמה עשרות קילומטרים משם. גנרלים רבים כאנשי הייטק על משרדי יוקרה הצופים לים. בסיסי הדרכה יושבים בצמוד לראשון ובסיסי מנהלה בתה"ש. שווי האדמות הללו והמגדלים הראוותניים יכל לממן הרבה יותר מ30 מטוסי F16.

משלחות צה"ל לחו"ל ואני מרשה לעצמי לכלול גם את משלחות אנשי הקבע לפולין. כשהוצע לי כאיש מילואים לאות תודה להצטרף למשלחת שכזו - איש לא סבר ובצדק כי יש לממן את נסיעתי או לשלם לי ימ"מ בעד הדבר. מאות אנשי קבע טסים בכל שנה על חשבון עבודתם לפולין ואף עוברים סימנרי הכנה לדבר. אין לי ספק כי הדבר יהפוך קציני מיחשוב ונגדים טכניים לערכיים יותר [אמירה נכונה לכל אזרח בישראל] ואין לי ספק כי מחיר נסיעתם יכל לממן ציוד לא רע למספר פלוגות חי"ר.
חוויות מהביקור השנתי בצאלים:בריכת שחיה ריקה, X תקנים של אל"מים וסא"לים וY אוהלים ריקים ממתאמנים, Z כלי רכב א+ב לקציני המקום החונים בשיירה ארוכה ומצפים לנהג שיגאל אותם מבדידותם. ומיעוט כלי רכב לטובת הזוכים להתאמן במקום ברמה המשבשת את סדרי האימון.
בסיסים שוממים ביום א' ב11:00 בבוקר - זמן רב לאחר שכל הארץ בעבודתה ואנשים ירוקים למהדרין המקבלים 15000-25000 ש"ח + פנסיה תקציבית + פצוי ללא הפרשת עובד על שעות אלו.

מדורים המחפשים מטרה בחיים והכל ירוק כדשא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר