לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2006, 03:37
צלמית המשתמש של פיקצייה
  פיקצייה פיקצייה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.06

מעטפת/קופסה עם ממשק USB, משהו כזה (יש לי 3 כאלה חחח). בתוך הקופסה דוחפים את ההרד דיסק שרוצים לנקות ומחברים דרך USB למחשב נקי אבל מוגן (אנטי-וירוס חזק רץ ברקע). זה מזהה את ההרד דיסק בתור כונן נוסף ואז אפשר לסרוק אותו לעומק עם NOD32 (או מה שלא יהיה), אנטי-טרויאן איכותי, אנטי-רוגלה, וכו'. נראה לי יותר נוח מאשר כלים מבוססים דוס כמו שב-Hiren ו-Ultimate.

גם אם ההרד דיסק מלא עוינים ש-NOD לא מזהה, אי אפשר להידבק כל עוד לא מריצים אף EXE (ודומיו) מההרד דיסק החשוד. תמונות, שירים, מצגות וכד' אפשר להריץ בבטחה (כל עוד התקנת עדכוני ווינדוס שסגרו פרצות ידועות לשמצה בנושא). אני לא בטוח, אבל אולי יש סיכוי קלוש שאפשר להידבק מווירוסים שמתלבשים על ה-boot sector אולם אלה די נדירים בימינו ו-NOD לדעתי יזהה את כל אלה ש"בג'ונגל". ויש בכלל מצב שווירוסים כאלה ידביקו רק בזמן עלייה מסודרת מה-BIOS, לא כשאתה מתחבר דרך הרד דיסק חיצוני. לא מטריד אותי הסיכון התיאורתי הזה ובכלל לא נתקלתי בכאלה וירוסים כבר שנים. אולי דמיטרי פרץ התותח יכול לשפוך אור על הנושא הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר