לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2004, 22:52
  Nissanel Nissanel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
זקוק את דעתכם בהימור ווינר.

שלום. רציתי לשאול מה דעתכם על המשחקים הבאים :
צ'רלטון - ארסנל - 2
מנצ'סטר סיטי - סאות'המטון - 1
פורטסמוט' - נוריץ' - 1
אני מבקש מכל מי שמגיב, לבסס את דעותיו על ידע קודם ועל ידע כללי בליגה האנגלית.
ועכשיו לנימוקים :
משחק ראשון :
צ'רלטון מקום שביעי עם 9 נצחונות ו 7 הפסדים (תיקויים לא נחשב) בחמשת המשחקים האחרונים היא לא ניצחה שום קבוצת צמרת (במיוחד לא את ארסנל) וכמו כן גם ארסנל במקום השני ובארבע מתוך 5 המשחקים האחרונים היא ניצחה, ובמשחק החמישי היא יצאה תיקו 2:2 עם צ'לסי (שהיא מקום ראשון)
פה אני חושב שהסיכוי שצ'רלטון תנצח מאוד נמוך. בכל אופן אני לא חושב שיהיו פה הפתעות במשחק הזה.
משחק שני :
מנצ'סטר סיטי במקום ה 12 עם 8:6:6 (ניצחונות - תיקויים - הפסדים) אולם סאות'המטון במקום ה 19! אחד לפני האחרו עם מאזן של 2 ניצחונות מול 10 הפסדים! ו8 תיקויים.
מנצ'סטר סיטי בחמשת המשחקים האחרונים שלה יצא ניצחון אחד, שלוש הפסדים ותיקו אחד, ככה שיכול להיות שאולי המורל של השחקנים נמוך ויש סיכוי שהם יפסידו אבל חמשת המשחקים האחרונים שלה היו נגד קבוצות חזקות ממנה כמו אברטון (מקום 4) טוטנאהם (מקום 8) ומידלסברו (מקום 5) ובניצחון היא ניצחה את בולטון (מקום 13!! אחד מתחתיה) ובולטון קבוצה הרבה יותר חזקה מסאוט'המטון. בכל אופן אני חושב שגם פה יש מאבק של קבוצה שעומדת להיות מודחת מהעונה מול קבוצת אמצע טבלה.
משחק שלישי :
פורטסמוט' קבוצת אמצע טבלה, והיא די חזקה (לפחות לפי מה שראיתי אותם משחקים) היא במקום ה 7 עם מאזן של 8:5:7 (ניצחונות - תיקויים - הפסדים) והיא משחקת נגד נוריץ' שהיא מקום 18! (גם מועמדת להדחה מהפריימרליג) בכל אופן נוריץ' מקום אחד מעל סאוט'המטון בהפרש של נקודה אחת.
חמשת המשחקים האחרונים של פורטסמוט' היו במאזן של 2 הפסדים נגד שתי מוליכות הטבלה (ארסנל וצ'לסי), שתי תיקויים נגד ליברפול וניוקאסל וניצחון אחד על קריסטל פאלאס (מקום 17 בפריימרליג). המורל של שחקני נוריץ' נמוך מאוד אחרי 4 הפסדים במשחקים האחרונים, נגד צ'לסי, מידלסברו, בולטון וטוטנאהם. נוריץ' יש לה 9 הפסדים לעומת 2 ניצחונות - ואני משוכנע שאת הניצחון השלישי שלה היא בטוח לא תביא על פורטסמוט'. גם פה אין הרבה ספק, לדעתי זה עוד מאבק בין חלשים לחזקים.

כפי שאתם רואים הבאתי פה המון מידע, בדקתי משחקים אחרונים, בדקתי את המקום בטבלה, לא אמרתי סתם את מה שאני חושב שיצא לפי שמות וכאלה, וזה מה שאני מצפה לאחרים, שיביאו מידע, ניסיון (במיוחד ניסיון) וגם דעה אישית.
אז אם מישהו חושב אחרת, או שהוא מצטרף לדעתי הוא מוזמן להגיב פה ולהביע את דעתו.
תודה לעוזרים!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר