לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2006, 22:51
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אף אחד לא הבין מדוע אולמרט

הזכיר את ההתכנסות.
ההתכנסות היא תעודת הביטוח שלו מפני תפירת תיק פלילי והעמדה למשפט על קבלת שוחד על עסקאות אפילות בהיותו ראש עירית ירושלים.
אולמרט יודע מי מורח את החמאה על פרוסות הלחם שלו ויודע שהתשלום הוא השמדת ההתיישבות ביו'ש.
אולמרט יודע היטב מי העלה אותו לשלטון והפך אותו למלך ומי יכול במחי יד אחת להוריד אותו מאיגרא רמה לבירא עמיקתה.
להשמדת ההתיישבות ביו'ש שהיא המשך תהליך השמאל לחיסול הציונות הדתית בארץ ישראל כדי לקדם את תכנית איזרוחה של מדינת ישראל והפיכתה למדינה רב לאומית חילונית לא יהודית אין שום קשר עם המלחמה היום בלבנון ועם העובדה הברורה לכל בר ביי רב שהאיסלאם הפונדמנטליסטי אינו מכיר בכיבוש של 67 כיבוש ומבחינתו כל פלשתין כבושה והפלשתינים בדרום ובמזרח והחזבאללה בצפון הם הזרוע המבצעית של האיסלאם הפאנאטי למימוש האספירציות שלו עיי השלטת טירור ורצח.
אולמרט יודע שאין לו קואליציה לממש את רצון השמאל אבל הוא זרק היום לשמאל רמז אני עדיין שפוט שלכם ולא שכחתי את חובותי אליכם.
אולמרט זוכר היטב את הזובור המשפטי שעשה השמאל לשרון לאחר הצהרתו דין נצרים כדין תל-אביב וכאחד שחוסה תחת כנפי השמאל כבר זה מספר לא מועט של שנים כשפיון חפרפרת במעוזי הימין הליכוד אין לו ברירה אלא ללכת בתלם אחרת יקופד ראשו.
זה היה ברור שעוד בימי הלחימה והקונצנזוס הלאומי יהייה חייב אולמרט לשמאל את האיתות שאני עדיין אולמרט ולא שכחתי מי מורח את החמאה על הלחם שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר