לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2006, 15:40
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05

א. סטיק אחד בקיט הגיע שבור.
ב. סטיק אחד בקיט החלופי הגיע שבור.
ג. שני הסטיקים בקיט הגיעו שלמים.

ואז - הכנסתי אותם למערכת שכבר עבדה (עם זכרון 128MB מסכן). אחרי כמה דקות של עבודה התחילו המסכים הכחולים. לאחר כמה שעות כבר היה ברור ששני הסטיקים לא יכולים לעבוד ביחד. אחד מהם היה עובד לבד במשך 1-3 דקות (ואז מסך כחול), ואילו השני החזיק מעמד כמעט 15 דקות (ואז מסך כחול). גם אם נניח שאחד מהם היה תקול ולכן אי-אפשר היה לעבוד עם שניהם בו-זמנית, הרי שכל אחד מהם בנפרד לא עבד גם כן.

הרצתי MemTest. היתה כמות מטורפת של שגיאות בכל קונפיגורציה (סטיק א', סטיק ב' ושניהם ביחד, בכל מצב אפשרי של חיבור ללוח האם).

בשלב הזה התחלתי לצעוק על איתי מ"נעה מחשבים", הגאון שמכר לי את זכרונות הנפל של G.Skill לצורך עבודה עם Asus A8N32-SLI Deluxe. לא עזרו כל הממצאים. החלטתי להריץ MemTest מדיסקט ומדיסק, בשלב ב-Boot. התוצאות כנ"ל.

גם אידיוטים גמורים היו מבינים שהזכרונות לא טובים / לא תואמים / זבלה. "נעה מחשבים" הציעו להעלות את המתח לזכרונות. הצעתי להם לחדול מרעיונות מטופשים. ואז איתי התחיל להסביר לי זאלו זכרונות שעובדים רק עם העלאת מתח (כמובן ששום דבר כזה לא נאמר לי לפני התשלום, למרות טענתו השקרית כי הזכרונות נבדקו עם לוח אם הזהה לשלי, ונמצאו עובדים בצורה מושלמת).

למרות שקניתי זכרונות בלי כוונת OC, העליתי את המתח עד הגבול שמתיר יצרן הלוח. לא עזר. העליתי אף יותר מהגבול (כלומר, הפרתי את תנאי האחריות). לא עזר. Asus כתבו לי שבשום אופן הם לא מוכנים להעלאת מתח מעבר לגבול המוצהר, ושהם לא מכירים פתרונות מהסוג הזה.

את "נעה מחשבים" זה לא שכנע.

בקיצור - אני ממליץ לך לא לקנות מהם, לא לקנות G.Skill (הם המפיץ היחיד בכל המזרח התיכון של המוצר הנחות הזה, אם אני לא טועה) ולא לסמוך על שום אמירה כמו: "בטח, כולם מעלים את המתח, והזכרונות לא יכולים לעבוד במצב רגיל". גם אם התקנת חלונות הצליחה, מסכים כחולים יכולים להוציא אותך מדעתך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר