לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 00:11
  ninjutsu ninjutsu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.06
שמע אחי(ההודעה נכתבה ל-nastia פשוט זה לא יצא מתחת

קודם כל בקשר לאלה שהולכים לאומנות בישביל הכיף ולא בישביל הגנה עצמית סבבה רק שהמדריכים לא יכתבו אומנות לחימה שיכתבו אומנות בישביל הבריאות ואני לא מזלזל בשום אומנות באמת רק שידיקו ויגידו תאמת.
אחרי זה מה הקשר בין בן אדם שמחליף אומנויות לאומן לחימה?למה מי אמר שאסור לבן אדם להחליף אומנויות זה דדווקא טוב לא להיתקע על אומנות אחת ולהיות פתוח ככה תילמד מכל אומנות את ההיתרונות שלה.ואתה יודע מזה אומן לחימה ביכלל?זה כמו שזה נישמע בן אדם שהוא אומן בלהילחם שהוא לוחם טוב,לא כל סיני שעושה תנועות באוויר נחשב מאסר ואומן לחימה ומי שעושה אומנות קשה בזירה נחשב לסתם אחד שהולך בכוח,מוחמד עלי למשל נחשב אומן לחימה גדול,אפילו רמון דקר מהמואי תאי נחשב ביכלל לאומן ענק,הוא לא ניראה סיני מלוכסן אולי ואין לו תדמית של מאסטר אבל הוא יכול לאכול 10 כאלה גם בתקופה שהוא לחם.והעלת תנושא של קרקע מול 2,אז ברור שאם אתה רואה 2 מתחילים איתך או חבורה לא תוריד מישהו לקרקע אבל מה קורה אם בן אדם שוקל 30 קילו מעליך בא אליך?או בן אדם עם מקל ואתה צריך לסגור לטווח 0 כאדי שלא יוכל להכות?אםשר להביא דוגמאות לכאן ולכאן אבל בתכלס הוכחה היעילות של זה ולבד אולי זה לא מספיק כי הרבה פעמים באים יותר מאחד ברחוב אז ביגלל זה יש מואי תאי ואיגרוף וכאלה אבל זה נותן הרבה הקרקע זה פיתרון למתי שהבן אדם באמת חזק או עם מקל או משהו.תגיד לי אתה איזה פיתרון אתה נותן לי מול 2 חזקים ולא פראיירים עם הטקוואנדו?עדיף אז קרקע+מואי תאי מאשר רק עבודת רגליים לדעתי ולא שאני מזלזל בטקוואדנו אם אני ירצה לשפר עבודת רגליים אני ירוץ לטקוואנדו כי אצלכם היא הכי טובה אבל לא בהכרח הכי יעליה לקרב שמשתתף בו כל הגוף ואין מגנים וחוקים.ואני אישית מכל המכות שהספקתי לריב כל קרב ירד לקרקע פשוט כל אחד וגם כאלה שראיתי של חברה מול העיינים שלי כל קרב שלהם הגיע לקרקע ואפילו נשאר שמה אם אגרופים והכול.אז צריך לשלב הכול בישביל להיות כמה שיותר טוב אני חושב שאם בן אדם עושה גיוגיטסו ברזילאי+מואי תאי\אגרוף\קיקבוקס וכל אלה+ארניס\קאלי\אסקרימה\קרב מגע אז הוא בהחלט יכול להגן על עצמו ביעילות.לא חובה לעשות הכול בוות אחת אפשר לשלב גיוג'יטסו ומואי תאי ואחרי כמה זמן אם מתפנה לעשות עוד אומנות.וביכלל קרבות זירה אם מישהו רוצה לעלות זה אחד הדברים שחובה בישביל אומץ,נחישות רוח לחימה וכל זה זה ממש משפר לא חייבים כל החיים להתחרות אבל לנסות מזה קצת לא יזיק אני אישית רוצה להתחרות אם אני יגיע לרמה כזאת.

נערך לאחרונה ע"י ninjutsu בתאריך 05-09-2006 בשעה 00:15.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר