לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 19:03
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
אני נועל כאשר אני רואה שהאשכול לא מתפתח לשום מקום.

הוא מתחיל להתלכלך עם ויכוחים בלי שום קשר לנושא האשכול. זה לגיטמי לגמרי.

אני רק אגיב. אם אתה רוצה, שלח הודעה פרטית (וכך תעשה להבא כשיש לך משהו להגיד):
ציטוט:
אני לא מריץ שום כפול שום כלום, אני רץ על הטקסט פעם אחת ובתוכו מחפש אויות אחת אחרי השנייה שמתחברות ל STRING שרציתי, הדבר הכי הגיוני שאפשר לחשוב עליו כל עוד אני לא מבין פקודות אחרות
התכוונתי לבן אור. הוא מריץ לולאות מקוננות, משמע מספר האיטרציות בפונקציה הפנימית כפול מספר האיטרציות בפונקציה החיצונית.
הפונקציה שלך היא בהחלט אפשרות אך ודאי שלא "הדבר הכי הגיוני שאפשר לחשוב עליו". יכולת לחשוב על משהו יותר דומה לפונקציה indexOf, או אפילו פונקציה יעילה יותר.
ציטוט:
וכבר אין לי כל כך זמן להתחיל ללמוד
לפי מה שאני יודע, אתה עדיין בחופש וגם אם לא היית, אם אני לא טועה, עוד אין לך אפילו בגרויות- הלואי שלי היה הזמן שלך. חוץ מזה, אני יכול להגיד לך מניסיון אישי, "ללמוד" פונקציה זה שקול בזמן ללקרוא פוסט כאן בפורום. בכל מקרה, גם אם באמת אין לך זמן, אתה צריך להיות שמח שללא שום בזבוז זמן מצדך אתה לומד פונקציה חדשה ממני- על חשבון הבית
ציטוט:
אם אברשה נתן לי כוכב כשבקושי היה לי מושג מה זה משתנה, אז עכשיו כבר היו אמורים להיות 50 כוכבים
אני לא חייב להסכים עם אברשה נכון? גם בזמנו לא חשבתי שמגיע לך מומחה (ולפי מה שאתה אומר, גם אתה לא), מה גם שמשמעותו השתנתה מעט.
ציטוט:
אני לא מבין למה אתה כל כך מתעקש להראות לאנשים שהם פחות שווים ממך.
כך אתה בוחר לראות את זה. מה שאני עושה זה רק להעיר על דברים שלי נראים לא נכונים. הלואי שלי היו מעירים כך בתקופה שאני למדתי פלאש, הייתי משתפר מהר מאוד והקוד שלי היה נהיה הרבה יותר יעיל וקריא.
אבל תראה מה אתה עושה, במקום לבדוק אם אתה יכול ללמוד משהו, אתה הולך עם הראש בקיר- לא יודע למי זה טוב, רק את עצמך אתה מרמה. צורת ההתנהגות הזאת גורמת לך לא להתקדם.
ציטוט:
אתה יודע מה היה טוב באברשה - שהוא אפילו לא נכנס לליגה הזאת, זה היה ברור מאליו שהוא הכי טוב.
אני לא נכנס לשום "ליגה". אבל נכון, אתה כמובן מעדיף מנהל מרוחק שנכנס לפורום פעם בחודש ולא יכול להעיר או לתקן אותך, זה הרי פוגע לך באגו.
ציטוט:
זה שאתה מצטיין בפלאש וברור שהרבה מעל הליגה שלנו (ולא שאני איזה פארש שרק עכשיו נגע בפלאש), לא אומר שאתה יודע לנהל.
אני לא הצהרתי שאני יודע, אני לומד עם הזמן. הבעיה היא שאתה בטוח שאני לא יודע ושאתה יודע מצוין.

ערב טוב שיהיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר