לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2006, 02:34
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

אמרת לא מעט דברים שאני ממש לא מסכים איתם.
דבר ראשון, "עריכות קלות" נשמע לי כמו "סמים קלים". מה זה קל מבחינתך? מה זה כבר מבחינתך?

תמונות שמועלות לפורום, עוברות עריכות, ולעיתים קרובות אפילו עריכות כבדות. אני מוכן לתת לך דוגמאות בפרטי, בשביל לא לתפוס פה אנשים ספציפיים מהפורום, המטרה אינה ציד מכשפות אלא הכרה במציאות.

"חשוב לציין שאף אחד בצילום לא מתחיל לצייר את התמונה מחדש או מוסיף ממש פרטים או אובייקטים כי זו גרפיקה ממוחשבת ולא צילום."

לא מסכים איתך. יש חברה' שמציירים על התמונות שלהם. אני לא מדבר על להכניס אובייקטים שלא היו קיימים ,אבל בהחלט מעבדים ומלטשים את התמונות בצורה שלי היא נראית ציור. הוספת הצללות, הבהרות נקודתיות, משחק עם ערוצי הצבע (באופן סלקטיבי) וכיד הדמיון - האפשרויות בפוטושופ בלי מוגבלות.

בנוגע לצמצם 64, אני לא יודע מאיפה אתה מביא את זה, עד כמה שאני יודע, האישון קובע את כמות האור שנכנס לעין ממש כמו צמצם, משמע, זה משתנה כל הזמן.
מי שמצלם בצמצם 64, הם בעלי מצלמות פורמט בינוני. במצלמות 35מ"מ (או DSLR שלנו) אין דבר כזה צמצם 64. מצלמות פורמט בינוני - בד"כ (!) יצלמו בסטודיו, פחות טבע ושאר דברים.

המוח שלנו מתרגם WB בצורה אוטומטית. זה סוג-של פוטושופ.
אבל לצאת מחדר חשוך למקום מואר, ממש לא קשור לפוטושופ. זה יש במצלמה (צמצם) והוא עובד בצורה אוטומטית ממש כמו עין אנושית (ואפילו הרבה יותר טוב).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר