לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2006, 12:02
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
וואו, תודה רבה על ההשקעה בתגובות

ובכלל תודה על שהגבת.

" בפעם הבאה תזכור לא ללכת למקומות שאתה לא יודע איך חוזרים מהם! מה היה קורה אם היית רוצה לעזוב עוד קודם?"
אני ספונטני, אחרת לא הייתי מגיע לנמל, לנושאת המטוסים ובכלל לאוסטרליה. האמת שאין לי מושג איך לא ירדתי מהספינה באחת העצירות המוקדמות יותר, כמו למשל זו בה אחד הטייסים מצא כלה.
את צודקת בדבר אחד, זה מאד לא אחראי, אבל... Carpe Diem

" יש לך מזל שאתה מאוהב בבחורה הזו, אחרת היית חי בתוך סיוט: כלוא שוב במקום שאתה לא יכול לצאת ממנו, בדיוק כמו באכסניה; כלא של זהב."
זה כתוב כבר בהתחלה, "הלכתי שבי אחריה" (לא להאמין, אני זוכר בע"פ מה כתבתי).

" תגיד לחבר שלך שהוא לא מבין על מה הוא מדבר."
הוא מבין, אני אתן לו את הקרדיט על כך ואקח את האשמה עליי, אולי אני הבאתי את דבריו באופן מסולף, אני כנראה הטעיתי, כי במה שהוא אמר היה דבר של ממש.

" בכל זאת יש לי הערה קטנה: מה שאומרות הדמויות שלך - שני הנהגים ואיימי - זה בדיוק מה שאתה היית אומר."
זו נקודה ממש טובה שלא הקדשתי לה מחשבה. ייתכן משום שאני כותב מהר, ייתכן שזה משום שמדובר בסיפור קצר והדמויות שטוחות.
אני אקח את ההערה הזו הלאה, זה מפתח לשיפור, מקווה שתהיינה תוצאות, קשה לי לחשוב מהר כמו מישהו שהוא לא אני, ואני כותב בשטף. נראה, אבל תודה שהארת לתשומת ליבי .

"בנות, תעריכו מה שעושים בשבילכן. לפעמים אתן באמת לא מבינות את גודל ההקרבה."
תראי, אם זה הדדי, מוכנים להקריב הרבה, ובהשאלה מסיפור ההתנדבות באוסטרליה, היחס חוזר כבומרנג, לטוב ולרע. מי שמבין זאת יחווה חוויות טובות, מי שמסרב - למדבר האוסטרלי.

"נוורטאון - עיר לעולם לא..."
למעשה, כתבתי "נווורטאון", בהקשר של שום מקום, אז באנגלית זה יהיה NoWhereTown

" תספר לנו איך חזרת לארץ."
מדובר באתגר של ממש, למרות שלא ממש, לא אמרתי כמה כסף היה בתיק .
מעבר לכך, מניין לך שחזרתי לארץ משם? תפסנו סירת עבדים מבריסביין עד חופי סודן, שם פתחנו במסע רגלי לעבר טנזניה.
כשכבר הגענו, איימי התנדבה בחווה לגידול ג'ירפילים, אבל אני, כיאה למי שהגיע בסירת עבדים מפוארת, עסקתי בכריית יהלומים. עדיין נשארו לי כמה, שיהיה מה לשים בטבעת .

שוב המון המון תודה,
אסף

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר