לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 16:24
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
זיסר

עצם זה שהזכרת את סמיר קונטר יימח שמו וזכרו ביחד עם כלל האסירים הפלסטינים והלבנונים מראה שאין בעיניך כל הבדל ובטח שלא מעניין אותך אם אכן אותם אסירים כלואים בישראל "על לא עוול בכפם".
אני מסכים איתך שאין כל הצדקה בהחזקת אנשים במעצר ללא סיבה, הבעיה היא, כפי שאני הבנתי אותה, שאתה לא רואה בסיבות שאותם אנשים יושבים במעצר סיבות ראויות, זה לא אומר שאכן הם עצורים "על לא עוול בכפם", כפי שהגדרת זאת.

דבר שני, אל תבכה לי על עצב המשפחות של הפלסטינאים השבויים ושל הלבנונים. הארגונים שלקחו על עצמם את המשימה לשחרר את אותם אסירים לא מעריכים את חיי האדם והם מנצלים את העובדה שאנחנו הישראלים כן מעריכים. יש צורך להזכיר את מקרה 3 הגופות והעבריין תמורת 400 מחבלים ורוצחים? או הדרישה המגוכחת שלהם לשחרור אלפי אסירים תמורת שני חיילים, שאגב לא בטוח שהם חיים? למה הם לא יכולים להסתפק בשבויי המלחמה שאנו שבינו כפי שאנו יכולים להסתפק בשבויים שהם שבו לנו? ולמה לעזאזל אנחנו צריכים להיות אנושיים, ולתת לצלב האדום והירוק והסגול לבקר את החיזבאלולים ששבינו כדי שיעבירו מסרים למשפחות שלהם בלבנון בעוד אנחנו כבר כמעט חודשיים ולא קיבלנו אות חיים ולו הקלוש ביותר מאלדד מאודי או מגלעד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר