לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2006, 01:20
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
קראתי רק חלק מהתגובות של הכותבים באשכול..

אבל בכל זאת רציתי לתת את דעתי, כלוקח תדיר של אל על.

לפי דעתי, יש דברים טובים, ודברים גרועים בטיסות שלהם. הניסיון העיקרי שלי הוא מהטיסות של ניו-יורק -- ת"א.
הטובים: טוב לדעת שאתה בחברה ישראלית, ואתה יודע שיש מאבטחים ושהטיסה בטוחה. אולי חלק מכם תחשבו שאני צוחק אבל זה נושא רציני אצלי. טוב לדעת שאני בידיים ישראליות.
יש מסכים לכולם, זה שחלק לא עובדים זה כבר סיפור אחר. אבל לפחות יש מבחר סרטים לא רע וזה מעביר את הזמן.

הצוות: משהו שמשתנה, לפעמים יש דיילות ודיילים מאוד נחמדים, והם באמת מנסים לעבור את הטיסה בשקט ובסבבה איתך. לפעמים הם ממש חראות ולא שמים ממש עליך או על שאר הנוסעים. אז הנושא הזה דיי תלוי באוויר.

הרעים: צפוף. צפוף מאוד. בד"כ המשפחה מנסה לארגן מושבים אחד ליד השני, כי אתה מרגיש פחות מנייאק כשאתה תוקע לאח שלך מרפק בזמן הארוחה, מאשר לאישה מבוגרת. הדוסים והתינוקות, כמו שמישהו כבר אמר פה, פשוט זוועה. גדוד של דוסים, שאין לי בעיה איתם, חוץ מזה שהם לפעמים מסריחים, וגם רועשים בתפילה. בנוסף עוד פלוגה של תינוקות עצבניים שכנראה לא אוהבים לטוס.

בעיקרון, בטיסות לארץ, אני מעדיף לטוס אל על, למרות שזה סיוט. בטיסות למקומות אחרים, מעדיף חברות אמריקאיות, כמו אמריקן איירלינס או ג'טבלו. ברוב החברות האלו הדיילות הן בנות 50+ ועבדו בחברה כבר 30 שנה אם לא יותר, וממש משקיעות בנוסעים ונותנות יחס חם ביותר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר